Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119S GPS czy Xblitz Professional P500
#12
https://www.youtube.com/watch?v=FqgCkLUBYsA, znalazłem coś takiego jedynie. A dotyczy to obydwu uchwytów bo w zestawie są 2 z tego co widzę? Bo jeden ma zabezpieczenie a drugi nie? Może dziwne pytania, ale wolę się trochę dowiedzieć przed zakupem. Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#13
Fabryczny luz na zawiasie uchwytu (??!!) - jak dla mnie nie do zaakceptowania.
Przy nierównościach na drodze, (dodatkowe) rozmazy obrazu będą murowane.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#14
o jakim fabrycznym luzie piszesz? to co jest na końcu filmiku? ponoć nie ma to żadnego wpływu na jakość nagrań, zresztą przy naszych drogach nie trzeba byłoby długo testować żeby wyszło na jawSmile a jeśli chodzi o pozostałe parametry?
 
Odpowiedz
#15
Oczywiście, że nie ma wpływu to ma tak być to nie luz sam używam i jest kryształ obraz bez żadnych drgań Smile
 
Odpowiedz
#16
ok, to już wiem prawie wszystko, kamerka właśnie zamówionaSmile jak przyjdzie to sam się przekonam jak jest naprawdę
 
Odpowiedz
#17
Kamerka dotarła i wszystko jest zgodne z opisem, filmiki wychodzą bardzo dobrej jakości, fakt trzeba zastanowić się dobrze nad miejscem mocowania uchwytu, ale faktycznie nie sprawia później żadnych problemów. Jeśli chodzi o ten "luz" - nie ma to żadnego wpływu na jakość nagrań, specjalnie przejechałem się nawet po "kocich łbach"(takich kamiennych rzecz jasnaSmile Kamera dobrze siedzi w uchwycie, nie wysuwa się a nie ma żadnych zakłóceń na filmiku. Pozdrawiam
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości