• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
(15-09-2017, 13:57:12)pizdys napisał(a): daj znac @evad czy ta ostrosc to jakas przypadlosc czy tylko sample tak mialy... thx
w UK niegdzie nie ma tej kamery, jest ktos z US ale nie bede "szalec" aby (byc moze) wadliwego sampla sciagac... :/
Ze wstępnych informacji wynika, że ten problem z ostrością dotyczył wczesnej partii testowej, po weekendzie będę miał możliwość sprawdzenia egzemplarza z partii sprzedażowej i wtedy się okaże co jest grane.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - najlepsze rejestratory jazdy i kamery sportowe
Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
dzieki @evad tez tak mi sie wydaje, ale ostatecznie jeszcze na 100% sprawdz - mam nadzieje, ze nie wymieszali "partii"...bo w obecnych czasach "sprytnego marketingu" wszystkiego sie mozna spodziwac...

Teraz skladam porownanie F770 vs F800 i porazka ogromna... objektyw w kamrze za ponad 1800zl jest tak ciemny ze nie wyrabia nawet na EV:-1 w sloneczny dzien (F/2.0 albo i gorzej)! nosz kur... krew moze czlowieka zalac z takimi niespodziankami... nawet nie wiem kogo winic... na innych forach widze, ze rozczarowanyc kamera F800 PRO jest naprawde duzo i mnie to nie dziwi- jestem jednym z tych co duzo akceptuja ale tutaj juz wykracza to po za moje "dobre serce" i akceptacje. Wiecej tutaj o perypetiach kamery ktora zdobyla najwiecej nagrod i wyroznien rangi swiatowej czyli F800:

[jakim kur... cudem kamera zdobywa tyle nagrod skoro jakosc nagran, przydatnosc w "ruchu" oraz w ogole brak Clouda - patrzac na np DR650/750S? oraz problemy z kartami 128GB nawet na FAT32!]

http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid259080
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: unnamed.png]

Odpowiedz
Pizdys, kamera nie zdobywa nagród. To producent "zdobywa" nagrody dla kamery w celu marketingowym.
Dorobek:
Zwykły chinol "no name", MIO 338, MIO 388, MIO 538, DOD460W, Vico-MARCUS4, Vico-OPIA2 i nadal szukam perfekcji...

Odpowiedz
niby tak, ale cos mi tu smierdzi? Czujesz? Wink

A tak w ogole to dzisiaj kolejny odcinek serialu pt: TVPizdys
dzisiaj szczegolowe porownanie Thinkware F800 PRO vs F770 (jak zawsze zagladamy w kazda dziure)

Spodziewana godzina serialu: jakos okolo 18:00
...mozna ogladac cala rodzina, z piwkiem w reku Big Grin

Dzisiejszy odcinek jest wyjatkowy bo i cena i ranga kamer wyjatkowa:
beda szybkie poscigi, nieprzewidywalne ciemne sceny, nagle zwroty akcji...bedzie tez o zamachu PIS na trybunal! Wink zapraszam!

[Obrazek: oiedrz78e8.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: unnamed.png]

Odpowiedz
Śmierdzi. Oczywiście. Te całe "nagrody" to o kant d... potłuc!
Z jednej strony zastanawia mnie dlaczego taka kamera sportowa jak SONY HDR-AS200V, która kosztuje ok 1400zł jest wielkości mniej więcej jakiegoś DODa nagrywa lepszej jakości materiał wideo niż TOP wideorejestrator w podobnej cenie?
O co chodzi? Przecież można zastosować takie same podzespoły.
Celowe działanie firm, aby produkować sprzęt, który nie przyda się "na lata"???
Dorobek:
Zwykły chinol "no name", MIO 338, MIO 388, MIO 538, DOD460W, Vico-MARCUS4, Vico-OPIA2 i nadal szukam perfekcji...

Odpowiedz
Na prawdziwą nagrodę, to może zasłużyć tylko na autowrzuta.pl Big Grin
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.

Odpowiedz
Ja się zastanawiam nad Viofo A119 czy ktoś z Was jej używa, żeby podzielić się opiniami?

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości