Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wideo Rejestrator do 250zł na 2017r
#1
Question 
Cześć, Pomóżcie mi proszę o dobranie wideo rejestratora do 250zł, który będzie najlepszy w tej półce cenowej na dziś dzień? Krótko mówiąc, nazwa i model.  Huh Wink

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#2
Ja osobiście szukam kamerki w okolicy 300zł, ale na popularnym serwisie aukcyjnym można znaleźć czasem tańsze oferty lub kupić na gearbest itp.

Kamery w okolicach Twojego budżetu:
Viofo G1WS
Xiaomi Yi Dash Cam

Po przestudiowaniu x tematów wydaje mi się że nic lepszego się nie kupi w takim budżecie. W moim przypadku jeśli kamerka się sprawdzi kupię później coś droższego, do drugiego auta.

Test kamer:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14052
 
Odpowiedz
#3
Zdecydowałem się na G1WH Novatek 96650 które zakupiłem na W24. Bo te na allegro to są w większości klony z różnymi bebechami. Jeżeli chodzi o YI to już posiadam kamerę sportową którą do tej pory wykorzystywałem jako rejestrator, ale potrzebowałem czegoś co by się z automatu odpalało itd.

Tak nagrywa kamera sportowa YI ACTION, przednia szyba podgrzewana więc może być widoczna siatka na nagrianiu : https://www.youtube.com/watch?v=3iKsB7jfwNs.
 
Odpowiedz
#4
(20-06-2017, 16:48:41)technikibart napisał(a): ZJeżeli chodzi o YI to już posiadam kamerę sportową którą do tej pory wykorzystywałem jako rejestrator, ale potrzebowałem czegoś co by się z automatu odpalało itd.

Xiaomi Yi Dash Cam to właśnie rejestrator samochodowy (co  z automatu odpala),nie sportowy
 
Odpowiedz
#5
(20-06-2017, 17:46:08)amples napisał(a):
(20-06-2017, 16:48:41)technikibart napisał(a): ZJeżeli chodzi o YI to już posiadam kamerę sportową którą do tej pory wykorzystywałem jako rejestrator, ale potrzebowałem czegoś co by się z automatu odpalało itd.

Xiaomi Yi Dash Cam to właśnie rejestrator samochodowy (co  z automatu odpala),nie sportowy
Nie chcę kolejnego YI bo baterie w nim strasznie się grzeją pod szybą, a zapewne rejestrator ma wbudowaną podobną co w sportowej. Widzisz w tytule mojego wątku określony budżet?  Wink
 
Odpowiedz
#6
(20-06-2017, 17:56:16)technikibart napisał(a): Nie chcę kolejnego YI bo baterie w nim strasznie się grzeją pod szybą, a zapewne rejestrator ma wbudowaną podobną co w sportowej.
Twoja decyzja , twój wybór .
ad.
(To jest całkowicie inna konstrukcja i podzespoły niż w  YI ACTION)
 
Odpowiedz
#7
Może bym się pokusił, o lepszy sprzęt niż ten Dash Cam, no ale GHW1 wystarczy na moje potrzeby, poza tym wczoraj zamówiłem już jeden produkt z tej firmy tzw."xiaomi Redmi Note 4X 32GB" dla narzeczonej, sam posiadam  Redmi Note 2 i jestem zadowolony z produktów tej firmy.  Sleepy
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości