• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yi Smart Dash Camera 2.7K King Edition [Hisilicon Hi3556 + OV4689]
(04-01-2018, 22:38:32)szaniu napisał(a): Napisz który to plik i która minuta, porównam i podeślę swojego screena

1szy film - 0:13s

Odpowiedz
To nie mam co wysyłać - u mnie jest tak samo słabo

Odpowiedz
Wiec nie wiem jakim cudem u niektorych widac tak zajebiscie

Odpowiedz
sa to naprawde trudne warunki do zlapania tablic,
co prawda jest "pelne slonce" ale sa to elementy w cieniu, oraz ilosc detali z HDR jest spora,

warto wiedziec ze HDR w pewnych sytuacjach wypadnie lepiej (gdzie jasniejsze objekty sie poruszaja szybko) a w innych gorzej (gdzie te ciemniejsze objekty chcemy zobaczyc ostro). Taka natura HDR, ale tez ziarnistosc i ilosc detali jest bardzo duza, faktura asfaltu, trawa, galezie drzew...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(05-01-2018, 00:00:55)pizdys napisał(a): sa to naprawde trudne warunki do zlapania tablic,
co prawda jest "pelne slonce" ale sa to elementy w cieniu, oraz ilosc detali z HDR jest spora,

warto wiedziec ze HDR w pewnych sytuacjach wypadnie lepiej (gdzie jasniejsze objekty sie poruszaja szybko) a w innych gorzej (gdzie te ciemniejsze objekty chcemy zobaczyc ostro). Taka natura HDR, ale tez ziarnistosc i ilosc detali jest bardzo duza, faktura asfaltu, trawa, galezie drzew...
No powiedz szczerze. .. w viofo jest lepiej?

Odpowiedz
jak sie ustawi EV na -2 (bez HDR) to powinna dac rade.
ale w pelnym sloncu to Yi 2.7K wypadnie lepiej.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Mam poprzednie Yi SmartDash Car DVR, z której jestem bardzo zadowolony.
Ale chciałbym coś ciut nowszego i lepszego.
Ważne dla mnie przede wszystkim to jakość obrazu w FullHD 60fps i przydałoby się kodowanie H.265, aby plik końcowy miał możliwie mniejszą wielkość chociaż to nie jest główny priorytet. Przede wszystkim jakość obrazu. Mam do wydania max 1000zł. Oczywiście im taniej tym lepiej, wiadomo :-)

Czy w tym przypadku opłaca się kupienie nowej YI 2.7K w wersji King, czy lepiej zostawić stare Yi.

Odpowiedz
Ja bym zostal z Yi SmartDash Car DVR az sie pojawi cos naprawde dobrego i taniego.
pomimo ze masz 1000zl budzetu, to na tle Twojej Yi nie ma nic co zrobi na Tobie szczegolnego wrazenia (tak mysle)...
Co prawda nowa Yi 2.7K ma kodowanie H.265 ale gdyby chociaz miala jeszcze te kondensatory, i dobrze dopracowany HDR jak A119....

Zostan z Yi SmartDash Car DVR jeszcze kilka miesiecy i zrob pozniej ponownie "rozeznanie",
byc moze bedzie wiecej kamer z H.265 oraz jakimis ciekawymi trybami parkingowymi i matrycami 2K ktore cos naprawde wniosa nowego... bo w tym roku maja sie pojawic pewne nowe "mysli technicze".

Odpowiedz
Dzięki wielkie, chyba mnie przekonałeś. Zostanę jeszcze na tym co mam. pozdro!

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości