• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: czy jestes zadowolony z tej kamery?
Tak
Nie
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291]
Ma ktoś może soft do 2ch 1.005. Wgrałem nowy soft 1.006 sle to porażka co chwile mi wywala wifi. Wole wgrać poprzednie oprogramowanie było stabilne. Jeśli ktoś ma będę wdzięczny .

Odpowiedz
Ja mam ciagle 1.003 i nienwidze potrzeby zmiany... Wink
Wszystko dziala stabilnie a jakosc jest przyzwoita jak na ta optyke.

Jak wejdzie tryb 15fps na parkingu to wtedy zaktualizuje.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(09-05-2018, 11:17:31)pizdys napisał(a): Jak wejdzie tryb 15fps na parkingu to wtedy zaktualizuje.

A BV planuje wprowadzić taki tryb?

Odpowiedz
nie wiem, ale jako producent "kamer" powinni o tym wiedziec i to wprowadzic...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Hej panowie a ja mam taki problem jak kamerka DR750s-2CH nagrywa to zauważyłem ze zakłuca odbiór radia cyfrowego DAB a wiec gdzie radio odbierało sygnal cyfrowy dab bez problemu teraz po zamontowaniu kamerki i włączeniu sygnal zanika i radio nie odbiera już poprawnie programu.Moje pytanie co mam zrobić abym mógł radia cyfrowego słuchać bez problemu.Radio jest oryginalne samochodowe.Ma ktoś pomysla albo wiedzę co zrobić.Pozdrawiam

Odpowiedz
@pizdys, byłbyś skłonny pochwalić się, jakie to obiektywy montowałeś do DR750S i ewentualnie skąd je wziąć? Czy analogiczna przeróbka tylnej kamery wchodzi w grę?

Odpowiedz
Zlokalizuj antene DAB w samochodzie i poprowadz kable dalej od anteny.
W sprawie objektywu DR750S (f1.4) historie opisze pozniej.

Odpowiedz
No antena jest na dachu to płetwa i ma radio gps i dab.A kabel idzie do klapy niedaleko tej anteny..Może kabel owinąć sreberkiem aby nie zakłócało sygnału cyfrowego.Moze kabel z tylnej kamerki jest słabo ekranowany abo co. Bo kamerka z tylu musi iść góra bo jest klapa bagażnika wiec jak to ugryźć może ma ktoś pomysla.Z góry dzięki za sugestie.

Odpowiedz
Nowy firmware

https://www.blackvue.com/firmware-update...ion-1-007/

Odpowiedz
No po wgraniu nowego sortu 1-007 widzę spadek ostrości może ma ktoś wypróbowywać soft który najlepszy.Pozdrawiam ?

Odpowiedz
Panowie ma kto wiedzę gdzie dostać uchwyt na lusterko wsteczne do kamerki DR750.Bo przeklejone na szybę to widzę ze grzeje się a cofnąć kamerkę pod lusterko już tak się nie będzie grzało.Pozdrawiam ?

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości