Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makabrycznie odbijająca się deska rozdzielcza w szybie
#1
Howgh!

Mam Kamerę Samochodową 4K Ultra FHD Gps Wifi ORLLO FALCON obraz jest żyleta ale... deska rozdzielcza w słoneczne dni (w pochmurne tez ale mniej) makabrycznie odbija mi się w szybie, do takiego stopnia, że część nagrań się nie nadaje do niczego (poniżej taki wybitny przykład) ale nawet w pochmurny dzień bardzo się odbija i kamera zamiast na otoczenie ustawia ostrość na szybie. Czy macie na to jakiś patent? Jakieś filtry, cokolwiek rozsądnego?

Umieściłem ją na dole ale było kiepawo, nie widziała tuż przed samochodem, teraz jest za lusterkiem i miejsce pod względem pola widzenia jest idealne.

https://regit1.myqnapcloud.com/share.cgi?ssid=0r6apcp
 
Odpowiedz
#2
A może warto zostawić ten temat specjaliście? Według mnie jest to najlepsze możliwe rozwiązanie Smile
 
Odpowiedz
#3
(26-03-2018, 21:03:50)markko napisał(a): A może warto zostawić ten temat specjaliście? Według mnie jest to najlepsze możliwe rozwiązanie Smile

A możesz mi wskazać specjalistę od mocowania kamerki samochodowej na szybie? Rozumiem, że specjalista inaczej mi przyssawkę z kamerą zamocuje, że szyba się odbijać nie będzie. To proszę o wskazanie tego specjalisty.
Huh  Tylko po co istnieją fora i grupy na FB jak nie po to żeby szukać tam porady...  Idea  A już wiem, żeby dostać kontakt do specjalisty od montażu kamerek samochodowych  Smile
 
Odpowiedz
#4
Kamera widzi tyle co my, jak my widzimy odbicia to kamera tez,
Wzrokowo zobacz gdzie sa one male i tam umiesc kamere, masz LCD wiec tym bardziej mozesz widziec czy jest ok, opcjonalnie pomoc moze filtr CPL
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
fan11 nie masz się co burzyć bo o odbiciach jest cały temat i to nie jest nowość więc nie trzeba nowego zakładać.
I Twój link nie działa.
A129 Plus-G   i G1WH
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości