Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MiVue 785 i zasilanie z powerbanku
#1
Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jestem posiadaczem wideorejestratora od kilku dni i mam pewien problem dotyczący swojego urządzenia. Nie zawsze mam możliwość podłączenia sprzętu do gniazda zapalniczki, więc korzystam również z powerbanku Xiaomi 10000 mAh. Problem polega na tym, że wideorejestrator przy zasilaniu z tego powerbanku praktycznie zawsze wyłącza się samoistnie po 25 minutach pracy. Gdy od razu włączę rejestrator, to za chwilę ponownie się wyłącza. Po odczekaniu ok 10-15 minut i ponownym włączeniu rejestratora, sprzęt zaczyna pracować przez kolejne 25 minut, po czym ponownie wyłącza się samoistnie. Wskaźnik ładowania powerbanku pokazuje, iż cały czas urządzenie rejestrujące jest zasilane. W czym leży problem?
 
Odpowiedz
#2
Czy na oryginalnym zasilaczu w zapalniczce tez sprawszales?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
(22-10-2017, 16:39:59)pizdys napisał(a): Czy na oryginalnym zasilaczu w zapalniczce tez sprawszales?

Tak, sprawdzałem. Wydawał się działać poprawnie, choć pierwszego dnia wyłączył się raz lub dwa, lecz winy upatrywałem raczej w poluzowanej wtyczce wpiętej do gniazda zapalniczki. Przez 9 godzin pracy na oryginalnym zasilaczu, sprzęt nie był włączony cały czas, tylko w sesjach po około 40-50 min, po czym miałem przerwę od jazdy i wyłączałem go na około 15-20 minut. W żadnym wypadku nie wyłączał się samoistnie co 20-25 minut, jak w przypadku zasilania z powerbanku.
 
Odpowiedz
#4
Video 
Właśnie wykluczyłem kwestię kabelka, ponieważ podłączyłem kamerkę do powerbanku za pośrednictwem nowego kabla miniusb. Ponadto nagrałem w domowych warunkach krótki film obrazujący mój problem. Zastanawiam się czy nie jest to kwestia powerbanku, tylko czemu kamerka miałaby działać nieprawidłowo na trzymiesięcznym, markowym powerbanku. Reklamować sprzęt, czy szukać nowego powerbanku? 



 
Odpowiedz
#5
Xioami to taki markowy i nie produkt. Może nie trzyma parametrów a kamery są czułe na zmiany zasilania. Ja swoją A119s ostatnio podłączyłem pod samsunga 11000 i problemu nie było. Po 8 godzinach stania nadal działała.
 
Odpowiedz
#6
(23-10-2017, 10:16:40)vvvvRS napisał(a): Xioami to taki markowy i nie produkt. Może nie trzyma parametrów a kamery są czułe na zmiany zasilania. Ja swoją A119s ostatnio podłączyłem pod samsunga 11000 i problemu nie było. Po 8 godzinach stania nadal działała.

Dzięki za odpowiedź. Kupię dzisiaj jakiś powerbank Samsunga i przetestuje jego działanie w pracy z rejestratorem. Jeśli okaże się że to powerbank stanowił źródło problemu, to sprawa jest jasna. Natomiast, jeśli to kamerka jest winowajcą, zwracam jedno i drugie do sklepu.
 
Odpowiedz
#7
Nic z tego, kamera musi być niesprawna. Dziś zakupiłem powerbank Samsunga o pojemności 8400 mAh i problem występuje nadal w niezmiennej formie. Zwracam kamerkę i nowy powerbank, gdyż jest mi on zbędny. Proszę o jakieś propozycję, co do wyboru dobrego sprzętu w cenie Mio 785.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości