Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Ktora nagrywa najlepiej (bez wzgledu na cene)?
DOD-Tech RC500S
Blackvue DR750S
Thinkware F800 PRO
Viofo A119S
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S - 2CH, ostre starcie z RC500S, F800 PRO, A119S
#45
Dzieki @s3kawek oraz wszystkim ktorym sie podobaja takie porownania.
Lada dzien bedziecie wybierac kolejnych zawodnikow do kolejnego testu!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#46
Czy jest szansa na surowy plik z testu?
 
Odpowiedz
#47
@driverek, tak wysle lada dzien i wrzuce tutaj linka.
Wyszlo jakies 12GB

[edit]

Kod:
http://trajano.webd.pl/pliki_aw/testy_kamer/dr750s/v-out-dr750s.mp4
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#48
Kilka ciekawych informacji o kamerach od producentow kamer:

DR750S:
kamera DR750S ma dostac Fw poprawiajacy Jakosc nagran i zmniejszajacych szumy, ma sie tez zwiekszyc bitrate (nie wiem do ilu).

F800:
Na obecna chwile pojawil sie Cloud umozliwiajacy lokalizacje samochodu na mapie (bez info o nagraniach jak i bez live view), brak info o tym czy producent nadal bedzie robic "JAJA" i ograniczac kompatybilnosc kamery dla kart 128GB. Niestety kamera pomimo ze ma procesor A12 w pelni kompatybilny z kartami sdxc do 256GB to producent Thinwkare robi wszystko aby tylko karty z napisem Thinkware za 3x wieksza cene byly kompatybilne- pomimo ze na opakowaniu pisze ze dziala z 128GB - wszsystkimi (marketingowa sciema na miare 21wieku).

RC500S:
Producent zapowiada, ze kamera dostanie FW z trybem parkingowym wraz z buforem 10sek.
Nie mam pojecia jak to bedzie dziac i jakim Cudem to osiagna - bo zadna kamera z procesorem NTK nie ma bufora w trybie parkingowym. Wiec mogla to byc tylko "mailowa sciema" abym sie "odczepil" ale bede obserwowac nowe FW tez i w tej kamerze. Nie da sie ukryc ze RC500S na parkingu pozostaje daleko w tyle po za konkurecnja, do tego stopnia ze nawet blackboxmycar postanowil zbanowac RC500S i w ogole nie sprzedawac tych kamer na swojej stronie:
https://www.blackboxmycar.com/blogs/news...dod-rc500s
ciekawostka jest taka ze na SEMA 2017 prezydent DOD mowi nawet o 15sek buforze w trybie parkingowym stawiajac sobie poprzecze b.wysoko (LOL):
https://youtu.be/VM9R7HusNqM?t=8m39s

Viofo A119S:
nie mam zadnego info ani przyznam sie tez ze nie pisalem do Viofo,
Ale co by tu nie pisac, VIOFO mocno cisnie z uaktualnieniami w kamerze usprawniajac niedzialajacy tryb parkingowy,
ale jak RC500S dostanie parking z buforem to napewno i Viofo tez taki tryb wprowadzi.

nieoficjalnie moze to byc zwiazane z nowymi narzedziani SDK Novateka bo kamery na NTK dostaja HDRy i inne bajery. Ale zobaczymy za kilka miesiecy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#49
(20-11-2017, 23:02:27)pizdys napisał(a): DR750S:
kamera DR750S ma dostac Fw poprawiajacy Jakosc nagran i zmniejszajacych szumy, ma sie tez zwiekszyc bitrate (nie wiem do ilu).

Kiedy????
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#50
Nie wiem, ale mam wrazenie ze jakos juz powinien byc, bo dlugo nie bylo dla tej kamery aktualizacji a jest sporo oczekiwan od FW...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#51
A jak w porównaniu do tych kamer wypada GNET GF500 DUAL, albo Vico Marcus 5 Dual Camera (Both 1080p HD) ? Czy to raczej nie ma co porównywać?
 
Odpowiedz
#52
Marcus 5 odpada, on ma Ar0330 - i w nocy jest bardzo slabo...(bedzie nokaut).
Gf500 jak sie nie myle ma Allwinner V3 z IMX322, to gorzej jak DR490L ktory byl testowany...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#53
A widzieliście to odnośnie trybu parkingowego i usług online:
https://youtu.be/ooTAr6gvnQY



Z takimi bebechami :
ARM Cortex A7 Quad-Core 1,3 GHz + OV2710 2Mpix
 
Odpowiedz
#54
@Dider, nie znam tej kamery, ale to bedzie raczej kamera pracujaca na androidzie, w konfukuracji:
Mediatek MT6582 + OV2710 (przod) + OV9726 (tyl)
[1080p + 480p]

Ta kamera wystepuje w kilku wersjach (z bateria lub kondensatorem).
Nie mam danych jak to sie sprawdza w "realu", bo jak widze media teka to mi sie przypomina historia (slaba), ale fakt ze czasem sie za bardzo "opieram na zlych doswiadczeniach" i byc moze juz dawno sie cos zmienilo w Media Tekach na lepsze...

Jak jestescie ciekawi to mozemy zrobic konfrontacje i wybierzecie przeciwnika?

Niby ma cloud (ogromy +)
niby nie kosztuje duzo (okolo 500zl) - kolejny +
Niby jest tu ov2710 (cos okolo albo prawie jak IMX322) - taki maly + (ale +)
ma Procesor Media Teka - ktory szalu nigdy nie robil...ale kto wie (moze to tylko moje zle doswiadcznia z Media-Tekiem w kamerach) - powiedzmy ze to znak "zapytania" w kwestii jakosci przetwarzania obrazu...
od strony FW chyba nawet bufor parkingowy te Media-Teki maja...(nie potwierdzone).

byc moze chcecie zobaczyc testy i konfrontacje z innymi kamerami (ktore wybierzecie w glosowaniu)?
[generanie jak jest jakas kamera "innowacyjna" lub nowe polaczenie a ciekawosc spac nie daje- to doskonaly jest to kandydat do serialu TVPizdys] Big Grin
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości