• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S-2CH - 4K [Hi3559 + Omnivision OS08A10]
Jeszcze nie wiadomo czy lepsze....
Były ochy i achy przy premierze 750ki i co wyszło? No właśnie...
Dorobek:
[Obrazek: 5cb59562e846c62agen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
cos mi tu smierdzi....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(04-11-2017, 14:24:45)pizdys napisał(a): cos mi tu smierdzi....
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Dorobek:

Odpowiedz
(03-11-2017, 21:53:05)evad napisał(a): Zapowiada się ciekawie, ale raczej nie nastawiam się na "styczeń 2018".
Ja bym z otwartymi rękami przyjął nawet grudzień 2018, gdyby oznaczało to wynik recenzji pizdys "bez zastrzeżeń"
[Obrazek: 24goojb.jpg]

Odpowiedz
Ja właśnie zamknąłem skarbonkę i odkładam...
Potrzebuję 2giej kamerki i jeżeli ona w ogóle wejdzie na rynek i przejdzie pozytywnie testy Pizdys'a, a jej cena będzie akceptowalna i nie przesadzona, to czemu nie...
Dorobek:

Odpowiedz
Jest listopad, kamera zapowiadana na styczeń, evad twierdzi, że pierwszy kwartał 2018, może będzie obsuwa. 28 kwietnia mam urodziny, już chyba wiem co kupię sobie na prezent Smile a do tego czasu będę czytał zachwyty na forum jaka zajebista kamera Wink a potem życie wszystko zweryfikuje i w końcu kupię wielką kamerę do monitoringu i powieszę ją miedzy fotelami kierowcy i pasażera Smile

Odpowiedz
Panowie, bardzo sie ciesze, za zaufanie i za to ze tak wazne sa dla was moje recenzje i testy, ale nie oceniajcie moich testow jako "wyrocznia". 

Warto zobaczyc tez testy innych osob i wyciagnac "srednia", warto tez poczekac na pierwszych wlascicieli tu na forum i zobaczyc co oni maja do powiedzenia.

Nie ma tez co oczekiwac na produkt bez wad, taki nie istnieje i na forum takiej kamery jescze nie bylo. Oczywiscie im wieksza cena tym mniej powazne wady powinny byc widoczne....ale wiemy ze roznie z tym bywa. 
Staram sie wam przedstawiac kamery z takiej strony z jakiej majac juz doswiadczenie sam bym oczekiwal, ale sa rozne oczekiwania i czasem Cloud lub dobry tryb parkingowy jest wazniejszy niz "proste nagrywanie drogi". 

Sa rozne kamery oraz oczekiwania, generalnie "uniwersalnej" na wszystkie sytuacje nie ma, bo jedna idealnie nagra obraz w dzien (szczegolnie dzieki 2K) inna w nocy, jeszcze  inna swietnie sie sprawdzi jako zabezpieczenie na parkingu (dla wielu wazna kwestia) a inna nic po za "ciaglym" nagrywaniem nie zaoferuje, zawsze staram sie to wszystko pod testami uwzglednic tak aby kazdy mial swiadomosc ze istenieje "cos za cos", ale zawsze moga wyjsc kwestie ktorych nie zaobserwowalem, np problem z GPS, lub byc moze wada ktora objawi sie dopiero latem (nie mam na to wplywu i nie mam mozliwosci weryfikacji wszystkich aspektow kamer na tak wielu poziomach) - kiedys to byla moja praca w PL (szukanie i naprawa bledow konstrukcyjnych w plytach glownych MSI,GIGABYTE,SONY ERISCCON,NOKIA,APPLE,SAMSUNG), a obecnie staram sie otwierac kamery aby moc dostrzec jak najwiecej mozliwych slabych punktow (np brak chlodzenia CPU, naprezenia przy CPU, ocena PWM i zasilania, wplyw temp na zmiany poziomow optyki- tego jest naprawde duzo a budowa kamer nie zawsze umozliwia postawienie 100% - pewnej diagnozy i stwierdzenia "kamera bez wad" - jak wiecie nigdy takiej opinni zadnej kamerze nie wystawilem, ale czasem pisalem ze dana kamera jest dobra i warta ceny (G1W/H/C albo A119/S - tu faktycznie trudno zlego slowa powiedziec, bo i sam fakt, ze producent w tak niskiej cenie dal Kondensatory i F1/.6 ze Starvisem zasluguje na uznanie bo to nawet motywacja dla innych producentow ze "czegos sie wiecej oczekuje").

Przede wszystkim bardzo sie ciesze, ze udalo mi sie "zaszczepic" tu na forum postrzeganie kamer od strony ich specyfikacji sprzetowej czyli jaki dana kamera ma CPU i sensor, wielu dzieki wiedzy o mozliwosciach tych podzespolow jest w stanie ocenic kamere nie widzac nawet jej nagran (to wazne) i chyba nie ma osoby kotra nie wie jak nagrywa NTK+AR0330 lub IMX322 (bez wzgledu kto to zrobi i pod jaka nazwa).... bardzo sie ciesze, ze wielu z was potrafi ocenic w ten sposob obecne kamery a i nawet stwierdzic ile srednio taka kamera obecnie kosztuje.

Co do DR900S ta kamera łamie zasady, bo temperatura obecnych procesorow przy kodowaniu h.265 z HDR i to w 4K jest b.duza juz nawet bez wystawiania takiego CPU na letnie temperatury... to tez bardzo interesujace jest jak ten problem rozwiazano, a wiemy ze w obecnej DR750S wylaczono chocby kodowanie h.265 wlasnie aby kamera pracowala stabilnie latem. Zobaczymy, rozkrecimy i zbadamy (jestem ogromnie ciekawy)!

Obstawiam na solidny radiator wraz z wentylatorkiem i odcinaniem zasilania na parkingach latem (cos jak Thinkware). Z tym ze tutaj szybko kamera sie "odetnie" zapobiegajac przegrzaniu lub w trybie parkingowym nastapi zmiana na 2K, bez HDR (mozliwe ze sensor sam zejdzie na 2K w Starvisie sumujac pixele).... sa tu mozliwosci ktore wymagaja bardzo sprytnego oprogramowania, ktorego obecnie BV raczej nie robi... ale moze maja plan i chca wszystkim pokazac gdzie ich miejsce.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
(05-11-2017, 14:05:49)pizdys napisał(a): Panowie, bardzo sie ciesze, za zaufanie i za to ze tak wazne sa dla was moje recenzje i testy, ale nie oceniajcie moich testow jako "wyrocznia".
A kto tak dogłębnie zbada kamery jak nie Ty??? No właśnie...Nie bądź taki skromny, tylko po prostu obiecaj nam że o ile na rynek wejdzie DR900S-2CH to ją przetestujesz!
Dorobek:

Odpowiedz
Przetestuje, a na dodatek z kamerami ktore w ankiecie wy wybierzecie.

Odpowiedz
(05-11-2017, 23:57:50)pizdys napisał(a): Przetestuje, a na dodatek z kamerami które w ankiecie wy wybierzecie.
No jak nadal w produkcji i ofercie rynkowej będzie dostępna DR750S-2CH to nie wyobrażam sobie porównania bez niej, zwłaszcza że do tego czasu już powinna mieć kolejne FW , które miejmy nadzieję "coś" poprawi...
Dorobek:

Odpowiedz
No to w oczekiwaniu na dalszy rozwój wydarzeń wrzucam filmiki z chińskich testów kamerki Smile
Umieścił je znany już na tym forum Vortex.
Zacząłem oglądać pierwszy film i pomyślałem sobie że nawet niezła ta jakość obrazu, a po minucie przypomniałem sobie, że nie zmieniłem rozdzielczości na 4K Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości