Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S-2CH - 4K [Hi3559 + Omnivision OS08A10]
#12
A skąd masz to info? Bo na rosyjskich forach piszą że dopiero w połowie roku.

Wysłano ze smartfona
 
Odpowiedz
#13
Tutaj mowi, ze wczesny rok 2018, a nawet jest mozliwe, ze w "January" (Stycznen), i mowi co chwille. Yeah, tak, yeah...
https://youtu.be/11vy8M-sYPM?t=6m22s

on tam tez mowi ze kompresja w 4K to zaledwie 10mbps (mniej niz w 1080p) ale jakosc pozostaje zachowana dzieki H.265 (co jest prawda).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#14
Wierzę w jej jakość bo muszę, a czytam bo mam czas...
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#15
Jak ta kamera wprowadzi 4K w h.265 na rynek, to konkurencja to podlapie w kilka miesiecy Wink Bo wiemy ze nic z "nowosci" nie bylo "osamotnione" na dlugo... no chyba ze bylo slabe.

W sumie to proste zasady "runku" , tylko ze tu kazdy z producentow tak naprawde korzysta z procesorow oraz matryc jakie mozna zamowic od innych producentow, optyke tez zamawiaja z jescze innej firmy...i oststecznie skladaja kamere ze swoim LOGO. Roznie "producentom" kamer to wychodzi i rozne maja plany, ale ogranicza ich wszystkich dostepna technologia bo zaden z tych producentow nie robi procesorow ani matryc, ani optyki, a i nawet obudowy sa zamawiane w zewnetrznych firmach (nie wiem czy BV ale napewno wiekszosc innych producentow).

My mozemy sie tylko patrzec jak to "skladanie" kamer im wychodzi, i bawic sie w testy i szukanie bledow...
Czy ktos pamieta kamere na forum ktora nie miala by jakiegos problemu?
Czy wieksza cena zawsze oznaczaja lepsza jakosc i bezblednie wykonana kamere?

Czasem mam wrazenie jest jest gorzej z jakoscia.... nie tylko kamer...ale i samochodow, sprzetu RTV, telefonow, a nawet zywnosci - LOL Big Grin ale sie rozpedzilem!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#16
Coś mnie ostatnio strasznie w kościach łamało, teraz już wiem dlaczego Big Grin.
Oby to nie był kolejny niewypał, niech to będzie jakieś światełko w tunelu, które zaowocuje dobrym i solidnym w miarę rewolucyjnym produktem, którego tak oczekujemy.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
#17
"Wczesny rok 2018" w korpomowie zwykle oznacza pierwszy kwartał, a to realnie znaczy marzec kiedy produkt najwcześniej trafi na rynek.

Zapowiada się ciekawie, ale raczej nie nastawiam się na "styczeń 2018".

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#18
Pamiętacie kamery np DODa które to miały mieć coś jak CLOUD ? Zakończyło się tylko na zapowiedziach.
Mam takie wrażenie, ze to wszystko to tylko fake-news!
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#19
Kamera 2500, powerbank 800, karta pamięci 400 i za prawie 4 koła mamy solidny zestaw Big Grin Kamera cctv na latarni i 1119s w aucie nie wyjdzie taniej? Big Grin

(03-11-2017, 22:13:58)Rosomak napisał(a): Pamiętacie kamery np DODa które to miały mieć coś jak CLOUD ? Zakończyło się tylko na zapowiedziach.
Mam takie wrażenie, ze to wszystko to tylko fake-news!

Myślę, że masz dużo racji bo nigdy ostateczny produkt nie jest tak dobry jak zapowiadany. Ale z drugiej strony zobacz jak dobre mamy aparaty, jak dobre mamy kamery. Czemu wideorejestratory miałyby aż tak niesamowicie odstawać. Może BV w końcu zrobi coś na miarę naszych czasów Smile Osobiście bardzo na to liczę.
 
Odpowiedz
#20
To prawda, zawsze duzo w takich newsach "reklamy" czesto czegos co w ostatecznosci nie musi tak wygladac, na targach SEMA zawsze producenci chca sie pokazac i zaistniec czyms rewolucyjnym i nowym glownie w mediach... ale trzymamy kciuki, bo zajawka jest mocna!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#21
W/g https://www.vortexradar.com/2017/11/blac...sema-2017/

"The 4K Blackvue DR900S will not be replacing the 1080p Blackvue DR750S, but will be sold alongside it.

Exact pricing and availability of the Blackvue DR900S hasn’t been set yet, but expect it to be available early next year."

Kamera ma być sprzedawana jednocześnie z DR750S-2CH, więc wychodzi na to ze nie zaprzestaną jej produkcji.
Jeżeli to nie jest "fake-news" lub Pittasoft nie zarzuci dalszych prac, to moim zdaniem przy cenie 750tki na poziomie 1800zł, cena nowego urządzenia moze oscylować na poziomie 2300-2500złotowek... Sad
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#22
I to jest ten ból wprowadzania krótko po sobie nowego modelu, musi przebić poprzedni. Gdyby były w odstępie rocznym to cena by była na podobnym poziomie Sad Ale oni wiedzieli! Wypuścili Kijowie 750 zeby kupić droższe i lepsze 900 :p
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości