Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S-2CH - 4K [Hi3559 + Omnivision OS08A10]
Witam szanownych forumowiczów.
Mam pytanie odnośnie Blackvue DR900S, czy możliwe jest w jakiś sposób manualnie zabezpieczyć plik przed skasowaniem poprzez "pętlę" ? tak jak to zazwyczaj bywa w kamerkach że jest umieszczony do tego dedykowany przycisk.
 
Odpowiedz
Nie da rady...
 
Odpowiedz
(24-08-2018, 13:34:43)lukzlo22 napisał(a): Witam szanownych forumowiczów.
Mam pytanie odnośnie Blackvue DR900S, czy możliwe jest w jakiś sposób manualnie zabezpieczyć plik przed skasowaniem poprzez "pętlę" ? tak jak to zazwyczaj bywa w kamerkach że jest umieszczony do tego dedykowany przycisk.
Można, zamiast przycisku jest czujnik zbliżeniowy z boku, tam gdzie dioda WiFi. Machnąć ręką, bądź przykryć go i gotowe.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Dzięki evad za odpowiedź, a czy to nie jest tak że wyłącza/włącza audio? Bo wiedziałem o tym czujniku zbliżeniowym ale reaguje właśnie na audio u mnie. Chyba że w menu jest możliwość zmiany działania czujnika zbliżeniowego.
 
Odpowiedz
Tak w menu w app zmieniasz funkcje tego przycisku zblizeniowego.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Pizdys, czy w wolnej chwili dałbyś radę wrzucić jakieś foto z MENU która to opcja, bo jakoś nie mogę tego znaleźć... chyba mi coś na ślepia padło. Dzięki z góry.
 
Odpowiedz
(25-08-2018, 16:31:58)lukzlo22 napisał(a): Pizdys, czy w wolnej chwili dałbyś radę wrzucić jakieś foto z MENU która to opcja, bo jakoś nie mogę tego znaleźć... chyba mi coś na ślepia padło. Dzięki z góry.
https://youtu.be/8-prLmcBW5A

Mniej więcej od 7m30s

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Dzięki kolego evad, od 6m50s Wink
 
Odpowiedz
NEW BlackVue DR900S-1CH/2CH (v.1.004_2018.08.13) jest do pobrania jakby ktos przegapil (tak jak ja) .
 
Odpowiedz
ktos wgrywal?
Nie ukrywam, ze ostatnimi czasy akutalizacje BV nie dzialaja na mnie zachecajaco,
wole "odczekac" az pierwsi wlasciciele zaktualizuja i potwierdza ze nie ma nic "gorzej niz poprzednio"...
wtedy moze sie zdecyduje...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
jednak nie ma sensu tego wgrywac. nic nie zmienia.
1. time lapse -lipa
2. wyłączanie niektórych części czułości kamery - bez sensu jak dla mnie
3. lustrzany widok z tylnej kamery .
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości