Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOD LS360W
#1
Witam,

Posiadam pewien problem z kamerą DOD LS360W, otóż na początku pokazywał realny obraz jaki nagrywa w rzeczywistych kolorach, w tym momencie obraz również jest wyświetlany tylko kolorystyka jest przekłamana jest czerwono/żółto/różowo/fioletowa czego to może być powodem ? Przykład w załączniku. Kiedyś było to chwilowe w tym momencie obraz cały czas jest taki sam. Na jakość nagrywanych materiałów nie ma to żadnego wpływu, jednak podgląd na kamerze jest utrudniony. Czy ta usterka jest możliwa do uśnięcia i w jaki sposób można byłoby to wykonać. Z góry dziękuje za pomoc.


Załączone pliki Miniatury
       
 
Odpowiedz
#2
Wejdz w menu > ust. Domyslne restart
Jak nadal nic to otworz kamere, wyciegnij sensor z tasmy i ponownie zainstaluj
Powinno byc ok

Domyslam sie ze juz po gwarancji ..
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
Restart nic nie zmienił. Niestety gwarancja jest ale kamera kupiona za granicą wiec ciężko będzie wyegzekwować naprawę. Jakieś wskazówki w jak mało inwazyjny sposób mogę ją otworzyć ? W tym linku widzę ze są dwa zaczepy, prócz nich są jeszcze jakieś ? link: https://www.ifixit.com/Guide/Dashcam+DOD...ment/65425
 
Odpowiedz
#4
Dokladnie tak sie ona otwieta. Bardzo prosta sprawa.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
Dzisiaj zgodnie z Twoim zaleceniem otwarłem kamerę i wychodzi na to, że jest wszystko dobrze wsadzone.
Mały skośnooki przyjaciel połamał ścieżkę od ekranu i któraś z nich po prostu nie styka, jak dociskałem palcem czasami załapie i obraz przez chwile jest dobry.

Przyczyna znaleziona, dziękuje za pomoc, temat można zamknąć Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości