Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119 PRO [Novatek NT96660 + Aptina AR0521]
@KingOfLeon, widze, ze myslimy bardzo podobnie Wink ale jako Admin nie moge sie z nikim zgadzac Wink

tak wiec uzupelniajac wiec swoja wypowiedz: dodac, ze mialem Hero4 ktore mnie rozczarowalo jakoscia w stosunku do ceny a ostatecznie kamera pekla pod wplywem czasu, czego po np takim tanim SJ4000 powiedziec nie moge:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid254252

Co do Viofo to nie moge zaprzeczyc, robia mocne sprzetowo rejestratory, zbudowane solidnie w cenach nieosiagalnych przez konkurencje, jakoscia nagran konkuruja z najlepszymi, ale tym razem przeciwnikiem jest DR900S ktory wprowadza 4K kosztem niestabilnej pracy / przegrzewania sie. Skladam film i tez licze na "WOW", sa aspekty w ktorych DR900S jest mocna (ale napewno nie jest to jej cena i nie mozna powiedziec ze ma "wszystko").
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Brakuje mi jeszcze do pełni szczęścia w kamerkach Viofo trybu parkingowego Low-Bitrate, myślę, że za taką cenę byłyby wtedy to prawie że idealne kamerki.
Nie ukrywam, że bardzo na to liczę, że Viofo wprowadzi ten tryb parkingowy w swoich kamerkach.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
Dzisiaj sprzedałem swoją A119S i zakupiłem A119Pro, dostałem dobry rabacik na drugi zakup Smile

Jak dla mnie A119S miała nieco za słabą jakość.

Niedługo ogarnę i sprawdzę jak wyglądają filmy nagrane tą kamerą, na priv dostałem trochę niepokojące nagranie
z A119 PRO, zobaczymy co ja dostanę, sprzedawca twierdził że ma najnowszą poprawioną wersję bez problemów
z ostrością.

Niemniej jednak jak dla mnie Viofo jest the best Smile
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
Witam.
Planuje zakup viofo 119 pro i mam pytania do was w sprawie tej konkretnie kamerki.
O jaka wersję kamery i oprogramowania pytać żeby nie dostać jakis resztek z początku produkcji?
W jaki sposób sprawdzić czy to przysłali?
Gdzie najlepiej pociągnąć zasilanie tak aby nie tracić ustawień itp ( kamera będzie zdejmowana na noc do domu)
Jak ta kamera wytrzymuje warunki pogodowe jeżeli zostawimy ja w słońcu jak i zimie w aucie?
Jaka karta pamięci 64 gb? Na ile to starczy filmu?
 
Odpowiedz
Wersja kamery jest jedna, mozesz tylko kupić z GPS lub bez do wyboru,oprograowanie, wgrywasz sam jakie chcesz do tego modelu jest dopiero jedna aktualizacja na razie...
O zasilaniu jest osobny watek, temat. Kamera nie traci ustwień po wypięciu z uchwytu, jak podłączysz zasilanie to zalezy od Ciebie, ja mam podłaczone "po stacyjce"
O karcie pamięci jest osobny temat
Nie za wygodny jesteś? Wysil sie trochę i na poczatek poczytaj  , a na wszystkoe Twoje pytania  znajdziesz odpowiedzi, bo wszystko zostało  juz po wielokroć napisane.
 
Odpowiedz
To chociaż pomóżcie z jedną kwestia Smile 64 czy 32 gb? Robię trasy max godzinne więc nie potrzeba mi 5 godzin filmu. Tylko w razie potrzeby mieć nagranie.
 
Odpowiedz
Jeżeli Cię stać kup 64gb czym większą tym dluzej posluzy,bo mniejsza ilość cykli nadpisywania plików. Pomarańczowa Samsung Evo 32/64 sprawdzony pewniak
 
Odpowiedz
Dokladnie tak, wieksza karta mniejsze nadpisywanie plikow = dluga zywotnosc karty.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Panowie jaki czas do tyłu kamera zachowuje nagranie po naciśnięciu trójkąta? Czy zachowuje tylko aktualny plik wideo o wybranym interwale czasowym? Trochę się zdziwiłem kiedy miałem pewna akcje na drodze, kliknąłem trójkąt jakieś 15-20s po akcji i nie została ona w pełni zapisana... Trochę lipa według mnie powinno zapisywać poprzednio nagrany plik wstecz i aktualnie nagrywany... :/

Wysłane z HTC 10 [Tapatalk]
 
Odpowiedz
z tym byl zawsze problem, a dokadniej niewiadomo jak w oprogramowaniu jest to rozwiazane, sa kamery z tym samym CPU ktore nagrywaly poprzedni plik o ile 10sek nastepnego nie bylo przekroczone, sa kamery ktore tylko obecne nagranie zapisuja... ciezko mi powiedziec jak ma Viofo.

Napewno ustawiajac dlugie dzielenie plikow w menu (np 10min) ryzyko jest mniejsze ze akurat rozpoczelo sie nagranie kolejnego pliku 10min.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Dwa dni temu zamówiłem A119 Pro, dziś rano jest już u mnie, brawo dla WR24.pl
Nowy soft już wgrany przez sprzedawcę.
Pozostało jeszcze zakupić kartę Samsung Evo 64GB MB-MP64GA/EU i testować.
Mam nadzieję, że będzie sprawować się dobrze jak obecna A119
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości