Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119 PRO [Novatek NT96660 + Aptina AR0521]
#23
A ja na swoja nadal czekam...

[EDIT]
Kamera A119 PRO w drodze mam juz tracking number!  Big Grin
Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

jeszcze tylko musze znalezc DDPai mini 3 i mamy pelny komplet na testy!!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#24
https://www.zapals.com/viofo-a119-pro-14...ensor.html

Oczekiwany termin wysłania kamery: 26.04.2018 r.
 
Odpowiedz
#25
Zainteresowanych modelem Viofo A119 PRO zapraszam do WR24.PL:
https://www.wideorejestratory24.pl/kamer...o-a119-pro

Można już zamawiać, wysyłka w przyszłym tygodniu (od 9-10 kwietnia wzwyż). Prawdopodobnie w ten weekend będę miał do dyspozycji egzemplarz testowy, oczywiście porównanie A119 vs A119S vs A119 PRO jest w planie, ale wszystko w swoim czasie.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#26
A wiadomo już jaka bedzie cena ostateczna?   Widzę że pianka eva foam bedzie w zestawie, do opcjonalnego GPS.
 
Odpowiedz
#27
Możliwe jest wahanie max 10-20 zł względem ceny aktualnie widocznej na stronie, ale generalnie kto zamówi w tej cenie, w tej cenie otrzyma kamerę.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#28
panowie, jest!!!!  Smile
W koncu dotarla!!!
Jeszcze czekam na DDpai mini 3
Ale cos wrzuce z A119....

[Obrazek: 2018040511.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#29
Z niecieppliwoscią czekam na Twoją opinie odnosnie tej kamerki. Swoją A119 naprawiłem wymieniajac kondensator i oddaje córce i szykowałem się na zakup A119S dla siebie, ale wstrzymuje sie z zakupem stravisa do czasu recenzji PRO.. W zaprzyjaznionym sklepie W24 już są.
 
Odpowiedz
#30
@Maverick09, dzieki,
postaram sie zrobic testy najlepiej jak potrafie, jak i opisac wszystkie jej zmiany wzgledem A119.

napewno juz moge powiedziec, ze jestem pod ogromnym wrazeniem jakosci wykonania tej kamery (jak tez poprzednich A119/S),
bo czesto w 2x wiekszej cenie widzialem duzo gorsze "kmioty", naprawde jakosc wykonania mnie bardzo zaskakuje!
A juz w ogole fakt ze ma NTK96660 + AR0521 (naowoczesna matryca), w dodatku bardzo dobrze dopracowane oprogramowanie (chocby fakt ze "pika" kiedy nie nagrywa), to juz pokazue ze nie jedna "premium kamera" zostaje w tyle... naprawde producent wyznacza takimi kamerami nowe standardy (konkurencja musi sie zabrac do roboty bo wstyd). Naprawde chyle czola przed Viofo.

Jeszcze dodam ze kupujac nie wiedzieli ze idzie do "Pizdys" wiec nie ma mowy ze wysylaja mi "TOP wykonane modele" celowo na testy albo abym "poczul jakosc" , bo kupuje prywatnie jako zwykla prywatna osoba (nie wiedza ze TVPizdys/Pizdys)!

rodzinka w komplecie:
[A119S > A119PRO > A119]

[Obrazek: 2018040512.jpg]

roznice praktycznie zadne, po za tym ze A119PRO nie ma ruchomego horyzonatalnie objektywu (i chyba dobrze),
moze bardziej czerwony jest "emergency button"? Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#31
Bardzo ciekawy jestem czy działa HDR który jest w specyfikacji PROw pierwszym poście tego watkuj, jak również zastanawia mnie sensor temperatury. Nie wiem czy bedziesz ją rozbierał czy nie, żeby zobaczyć czy środek jest bardzo zmodyfikowany równiez pod katem umiejscowienia i rodzaju kondensatorów. Ogólnie jestem bardzo ciekawy czy Twoje watpliwosci odnosnie herbacianego odcienia w nagraniach nocnych znanych z wczesniejszych modeli Aptiny się zmieniły czy nie?? Smile
 
Odpowiedz
#32
@Maverick09, rozkrece lada chwila i wrzuce zdjecia, ale do matrycy nie zamerzam sie dobierac (bo chyba poki co nie ma takiej potrzeby), ale rzucimy okiem na plyte glowna i czy sa jakes widoczne zmiany.

co do Herbacianego zabarwienia to jeszcze nie wiem, bo szykuje sie dopiero na testy, nawet nie wiem czy ostrosc ok Smile
ale jakosc wykonania i dopracowania bardzo wysoka (nic nie widze co moglbym nawet "na sile poprawiac"), ale jeszcze pelne testy przed nami,.

[EDIT]
Ostrosc OK, az oczy bola od ilosci detali! Naprawde, super.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#33
Najważniejsza sprawa w tej kamerze to jest jak będzie nagrywać w nocy w porównaniu do A119 3.4b HDR.
Jak słabiej a komuś zależy na nocnych nagraniach to nie ma sensu brać. Bo w dzień to każda dobrze nagra.

Kamera już jest na rynku a dalej nie ma jakieś lepszej recenzji. Zawsze mnie zastanawiało że żółci zwani "azjatami" mają elektronikę zawsze najwcześniej a nie robią nic recenzji na youtube. Trzeba czekać na zachód i dopiero potem coś tam wrzucą. Może oni po prostu nie potrafią. Jeszcze nie widziałem profesjonalnej recenzji nagranej przez nieamerykańskiego chinola, japońca albo koreańca.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości