• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119 PRO [Novatek NT96660 + Aptina AR0521]
Dzieki @pizdys, zainstaluje 1.2 i sprawdzę czy jest lepiej, co prawda moja szyba nie jest wzorcowa jak u Cuebie,z uwagi na wiek ale jak cos poprawili z ostrościa to na pewno to zauwazę. i dam znać.

Odpowiedz
(24-05-2018, 08:57:55)Maverick09 napisał(a): Dzieki @pizdys, zainstaluje 1.2 i sprawdzę czy jest lepiej, co prawda moja szyba nie jest wzorcowa jak u Cuebie,z uwagi na wiek ale jak cos poprawili z ostrościa to na pewno to zauwazę. i dam znać.

Pierwsza jazda z nowym FV 1.2 zauwazyłem dużą poprawe ostrosci w nocy, czym jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, zwłaszcza ze w pliku log od nowego softu nic o tym nie napisano, Trudno mi odniesc sie do tego na podstawie filmu porównawczego @pizdys, bo z uwagi na wiek mojej szyby wczesniej u mnie było w nocy jeszcze mniej ostro niz na jego pierwszym filmie ale jest zdecydowanie lepiej, pisze to w odniesieniu do swoich wczesniejszych nagrań. Screena czy filmu nie zapodam, bo dla kogoś z dobra szyba bedzie kaszana ale wierzcie mi jest widoczna poprawa.

Odpowiedz
Sprawdze to jak tylko bede mogl, postaram sie dzis wieczorem
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Ty podobnie jak ja odniesiesz się do swojego wczesniejszego materiału, nie musi być specjalistyczny test tylko jednorazowy przejazd przez miejsce z pprzedniego filmu,z jedna kamerką "PRO" i wszystko bedzie wiadomo,

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości