Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119 PRO [Novatek NT96660 + Aptina AR0521]
(07-06-2018, 05:20:41)Maverick09 napisał(a): Dokładnie ten sam Smile.

Dziękuje
 
Odpowiedz
Witam wszystkich Smile
Jestem nowym użytkownikiem forum.
Kupiłem A119PRO GPS z oficjalnego sklepu. Po montażu i jeździe próbnej jakość filmików jak dla mnie była bardzo dobra. Fakt, pogoda była wtedy słoneczna, niestety tych filmików już nie posiadam, zostały nadpisane. Dziś zczytałem z karty nagrania by sprawdzić raz jeszcze jak nagrywa.To co zobaczyłem trochę mnie zaniepokoiło... Według mnie albo coś się zepsuło, albo złe ustawienia...Rozdzielczość MAX, WDR ON, zobaczcie sami, pełno nieczystości i plam, ciężko odczytać rejestrację... https://youtu.be/lMorO5Dtmkc
 
Odpowiedz
Trudno powiedzieć, wyczyść optyke,wypucuj szybę i wyłącz WDR bo to nic nie polepsza wręcz przeciwnie.Np w nocy bez WDR jest znacznie lepiej.jezeli to nic nie zmieni to reklamacja

Spróbuj zainstalować FW 1.3 jeżeli masz 1,0.nowszy soft sporo poprawia w jakości nagran
 
Odpowiedz
wylacz WDR, ustaw 1440p i bedzie obraz jak żyleta,

Unikaj rozdzielczosci 1080p bo to nie jest natywna rozdzielczosc sensora i na obacna chwile firmware nie jest zoptymalizowany do nagran innych niz 1440p

WDRa sensor nie wspiera, nikt nie wie jakie cuda sie dzieja w oprogramowaniu po wlaczenu WDRa, gdyby Viofo chcialo to mogli by zaimplementowac tam nawet Timer z budzikiem, ale napewno nie WDR,

WDR jest widoczny w menu bo oprogramowanie procesora ma tam taka opcje, dziala ona kiedy jest WDR, i nie dziala kiedy WDRa nie ma... a nawet niszczy to obraz...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Kupiłem sobie A119S bo sądziłem że jest najlepsza, po obejrzeniu filmów w necie a119 pro wypadała blado bo obraz był lekko nieostry.

Przed chwilą przeglądając yt zobaczyłem nowy film z a119 Pro i mam nieco namieszane w głowie, bo podobno A119Pro miał nie łapać ostrości a ja tutaj widzę żyletę, no chyba że mnie oczy mylą
https://www.youtube.com/watch?v=mWOrICoqtms

Jak to jest z tym pro poprawili już czy nie ??
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
Sam ocen Smile wg mnie i nie tylko mnie nowy FW poprawił co trzeba i teraz jest ok.czekamy teraz z nadzieją na HDR w kolejnym FW
 
Odpowiedz
Cholera chyba się pospieszyłem z tym A119S

Może ktoś chce odkupić A119S używany przez tydzień Smile ??
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
S nie jest zla... zostaw i nie panikuj, no chyba ze masz ochote na DUALa, bo co 2 glowy to nie jedna Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
@pizdys
fakt A119S nie jest zła ale A119 pro jest znacznie lepsza a bałem się tej ostrości.
Przynajmniej po tym filmie tak oceniam. Muszę poszukać jeszcze więcej materiałów z PRO.

Jak ma się ten dual z viofo w stosunku do A119 PRO pod względem jakości?
Widzę że wykonanie wskazuje na wyższy poziom Smile a filmy ?
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
@KingOfLeon, bardzo mozliwe ze masz racje ze PRO jest lepsza (technicznie jest), ale w momencie wybierania konkurentow dla DR900S nie bylo poprawionego oprogramowania dla PRO i kamera spektakularnie tracila ostrosc w nocy, nie bylo wtedy wiadomo czy problem bedzie rozwiazany, tak wiec na sam koniec Viofo poprawilo oprogramowanie dla PRO ale juz praktycznie za pozno aby zmieniac konkurentow... w pozniejszym czasie przygladniemy sie nowemu oprogramowaniu dla PRO.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
@pizdys

zastanawiam się jak wypadnie viofo w stosunku do DR900S, różnica w cenie to tak jakby porównywać Renault Clio
do BMW klasy 7.
Ciekawe czy za kilkukrotnie wyższą cenę zyskujemy kilkukrotnie wyższą jakość, czy też płacimy przesadnie.
Obstawiam to drugie.

Moim skromnym zdaniem wydanie kwoty większej niż 500 PLN na wideorejestrator jest pozbawione sensu.
Dlatego VIOFO to najlepsza obecnie marka na rynku bo za relatywnie niską cenę otrzymujemy najwyższej klasy produkt.

Moja A119S zaskoczyła mnie mimo wszystko jakością nagranego obrazka. Wcześniej miałem Gitupa 2 jako kamerkę sportową więc wiedziałem na co się piszę biorąc VIOFO.

Miałem też GoPro 4 Hero Black, kupiłem z kompletem akcesoriów za ponad 3.500 PLN. Absolutnie nie warto przepłacać tak ogromnych kwot.
Za samą przyssawkę do auta dałem ponad 200 PLN, gdzie taką samą kupił mój kumpel za 60 PLN różniła się tylko jednym ... brakiem logo.
Dlatego teraz kupując jakikolwiek sprzęt oglądam testy, porównania itd. Bez tego mogę co najwyżej drożdżówkę w sklepie kupić a nie sprzęt Wink

Dlatego kupowanie kamery do auta za ponad 2K jest absolutnie bezsensem. Chyba że masz w garażu BMW serii 7 i masz w poważaniu rozsądne produkty za rozsądną cenę Smile
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości