Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
Szybkie pytanko. Zdecydowalem sie po tych wszystkich pochlebnych opiniach na zmiane swojej kamerki Xiaomi na Viofo 119 tylko gdzie polecacie kupic. Zawsze kupowalem na alliexpres ale tu większość kupila na banggood. Ktora strone polecacie???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Ja swoją a119 v2 kupiłem na zapals Była promocja dałem 68$ z kodem, może powtórzą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
VIOFO A119+GPS v2 

Odpowiedz
Dzieki za odpowiedź jest na zapals teraz niestety stara wersja i to drogo.

Odpowiedz
(12-10-2017, 14:26:03)Rado napisał(a): Dzieki za odpowiedź jest na zapals teraz niestety stara wersja i to drogo.

Obserwuj Pepper.pl dość często pojawiają się okazje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
VIOFO A119+GPS v2 

Odpowiedz
Na banggood działa na VIOFO mój kod sprzed wakacji jeszcze: ce621f

A119 GPS w preorder wychodzi $68,17 (koniecznie bierzcie Priority Direct Mail opcje wysyłki !!! -> 12 dni i macie w PL, bez cła czy VAT).

https://www.banggood.com/VIOFO-A119-1440...68196.html

Odpowiedz
Zaraz bede sprawdzał i pewnie juz ja kupie tylko zastanawiam sie jeszcze nad filtrem czy ma sens kupowanie go?
A i czy GPS mi potrzebny nigdy nie mialem w zadnej kamerce.

Odpowiedz
(12-10-2017, 14:59:08)Rado napisał(a): Zaraz bede sprawdzał i pewnie juz ja kupie tylko zastanawiam sie jeszcze nad filtrem czy ma sens kupowanie go?
A i czy GPS mi potrzebny nigdy nie mialem w zadnej kamerce.

Myślę, że warto dopłacić kilka złotych do filtru CPL, zauważalnie redukuje odbicie deski rozdzielczej. GPS wg uznania - za pomocą oprogramowania jesteś w stanie sprawdzić m.in. w jakim miejscu się znajdowałeś i jak szybko się poruszałeś.

Odpowiedz
Dzieki za pomoc. Pomysle i poczytam czy ten GPS mi faktycznie bedzie potrzebny bo jak tam jest zapisywana prędkość to moze byc nie do konca dobre Smile

Odpowiedz
(12-10-2017, 14:34:49)wojtekS napisał(a): Na banggood działa na VIOFO mój kod sprzed wakacji jeszcze: ce621f

A119 GPS w preorder wychodzi $68,17 (koniecznie bierzcie Priority Direct Mail opcje wysyłki !!! -> 12 dni i macie w PL, bez cła czy VAT).

https://www.banggood.com/VIOFO-A119-1440...68196.html

Dzięki . Zastąpi dzielnie działającą G1WH .

Odpowiedz
(12-10-2017, 18:51:31)Rado napisał(a): Dzieki za pomoc. Pomysle i poczytam czy ten GPS mi faktycznie bedzie potrzebny bo jak tam jest zapisywana prędkość to moze byc nie do konca dobre Smile

W opcjach kamery jest możliwość wyboru jakie dane mają być widoczne:
- wyłączone, wszystkie, współrzędne, prędkość.

Odpowiedz
Mialem juz dzis zamawiac viofo 119 ale czym wiecej czytam tym bardziej jestem glupi Wink wiekszosc kupila viofo 119S czy to oznacza ze jest lepsza chmm? teraz to juz sam nie wiem co kupic???? Ogolnie jezdze wiekszosc czasu w dzien.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 11 gości