Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
w koncu kamera doczekala sie opisu, wraz z zaletami oraz wadami,
wiecej tutaj:
[Nie latwo opisywac "dyktatora", musialem plakac i kleczec aby sie udalo... Wink]
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid251964
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Mam u siebie problem z gps.Kamera go widzi ale wygląda jak brak sygnału gps i prędkość zero na czerwono .Kupiłem oczywiście nowy odbiorniki i jest to samo .Po obserwacji okazało się ze sygnał czasem się pojawia i to w przypadku starego jak i nowego odbiornika .Zanim zacznę rozbierać kamerkę może coś sprawdzić wcześniej ? Firmware oryginalny .Na modowanym to samo .

Wysłane z mojego SM-G9750 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Może przeczyść styki
 
Odpowiedz
Nowy gps działa .
W starym miałem nadzieję coś stwierdzić po rozbiórce ale nie .Moduł wygląda na dość typowy ale przy tej cenie raczej bez sensu coś szukać .[Obrazek: 7c1cfe86468a58df2fb9e20615791cf3.jpg][Obrazek: 47771bd26a0e196196bda952c3ce0142.jpg]

Wysłane z mojego SM-G9750 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Mam problem z kamerą Viofo A119 v2.
Nie wiem co naustawiałem ale kamera nagrywa tak jakby w przyspieszeniu co najmniej dwukrotnym. Wszystkie nagrania gdy odtwarzam je na kompie są jakby ktoś przewijał się szybko do przodu. Wiecie co mogłem przez przypadek źle ustawić w kamerce?
 
Odpowiedz
@awesome, masz wlaczony time lapse,
jak nie wiesz co zle ustawiles, wejdz w ustawienia > default settings (ust domyslne) i gotowe.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Zapewne TimeLaps. Nagranie z dźwiękiem, czy bez?
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
(20-09-2019, 23:54:26)marekelb napisał(a): Zapewne TimeLaps. Nagranie z dźwiękiem, czy bez?

Bez dźwięku.
Jak to wyłączyć? Nie kojarzę takiej opcji w menu.
 
Odpowiedz
Zobacz to:
https://youtu.be/Qk9I6nNsxBY?t=210

i to:
https://youtu.be/A1kJMlyRrlo?t=141
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
(18-11-2018, 19:53:05)d7ejkej napisał(a):
(21-10-2018, 19:08:34)pizdys napisał(a): Mozliwe ze to od spadku zasilania,
W menu powinna byc opcja Boot Delay, ustaw na dluzej.
Kamera bedzie miala wiecej czasu na naladowanie kondensarorow.
(Po to ta funkcja jest)


Hej
Ustawiłem BD na 10 i na 12 lecz niestety kamerka znów załapała ten stan "zawieszenia"


Hej
Wróciłem z firmware do 3.6 i niestety nic się nie zmieniło na lepsze, co jakiś czas kamerka wpada w dziwny standby po przekręceniu kluczyka w stacyjce i nie ważne czy jest podłączoną przez GPS czy bezpośrednio Jakieś pomysły co może być powodem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
VIOFO A119+GPS v2 
 
Odpowiedz
Ja bym stawiał na spadki napięcia w samochodzie lub przez kondensatory w kamerce.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 11 gości