Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
(19-11-2016, 18:14:39)beyondthesun napisał(a): ... poza tym A119 ma problemy z ostrością (skrajnie lewa strona) - czy to się da programowo poprawić w ogóle?
Uzytkuje ta kamerke od kilku tygodni. Nie zauwazylem tego problemu. Nawet teraz, kiedy zrobilo sie chlodniej i klima podgrzewa auto, ostrosc jest na stalym, bardzo dobrym, poziomie. Rozczarowal mnie jedynie brak detekcji ruchu. Jest a nie ma Wink. W porownaniu z MINI 9030, ktora wyprawiala cuda i polowa obrazu byla jak za mgla, to VIOFO A119 ma rewelacyjnie ostry obraz.
 
Odpowiedz
(25-11-2016, 00:04:46)rych33 napisał(a):
(24-11-2016, 23:48:41)beyondthesun napisał(a): Dzięki za nagrania! Tylko te słupy stają się takie krzywe jak je mijasz.. Trochę mnie wkurza to 'rybie oko' w tej kamerce, ale cóż.. wszystkiego mieć nie można Wink

160st. lepiej by się sprawdziło na tylnej szybie. A119S ma mieć 135 st. Będzie dobrze Smile

https://www.youtube.com/watch?v=veqhkJbBdSA - porównanie nocne- A119 i A119S

będzie lepiej niż dobrze, zwłaszcza nocą Big Grin

(25-11-2016, 01:09:12)padre napisał(a):
(19-11-2016, 18:14:39)beyondthesun napisał(a): ... poza tym A119 ma problemy z ostrością (skrajnie lewa strona) - czy to się da programowo poprawić w ogóle?
Uzytkuje ta kamerke od kilku tygodni. Nie zauwazylem tego problemu. Nawet teraz, kiedy zrobilo sie chlodniej i klima podgrzewa auto, ostrosc jest na stalym, bardzo dobrym, poziomie. Rozczarowal mnie jedynie brak detekcji ruchu. Jest a nie ma Wink. W porownaniu z MINI 9030, ktora wyprawiala cuda i polowa obrazu byla jak za mgla, to VIOFO A119 ma rewelacyjnie ostry obraz.

na dashcamtalk pojawilo się kilka tematów poruszających ten problem (użytkownicy przyznawali, że faktycznie istnieje taki problem).

"Just got my A119 from @spytec and it looks like the left side is out of focus?" / "I have the same problem with my A119, the left border seems to be a little out of focus/blurry.".

to tylko dwie z wielu innych wypowiedzi sugerujących, że taki problem istnieje. być może pojawiał się on tylko w pierwszych egzemplarzach?
 
Odpowiedz
Kamera ciekawa, aktualnie też do dostania w dobrej cenie

A119

Po wrzuceniu do koszyka wklepujemy kod VIA1 i z prawie 80 USD robi się 66 USD Smile
 
Odpowiedz
Dzięki Coobah, kod wciąż działa dla wersji bez gps.

Tak na marginesie, gdzie można znaleźć takie okazje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odpowiedz
(26-11-2016, 01:54:44)coobah napisał(a): Kamera ciekawa, aktualnie też do dostania w dobrej cenie

A119

Po wrzuceniu do koszyka wklepujemy kod VIA1 i z prawie 80 USD robi się 66 USD Smile

Ceny kuszące. Około 270 zł. za A119 z GPS i darmowa przesyłka. Nie powiem. Kod "Degr"
http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_392248.html
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
:-) po kursie mojego banku wyjdzie około 300zl ($71x4,3)
Teraz pytanie, brak czy czekać na technologie gwiazd:-). Myśle, ze cena nowej wersji bedzie o około 20% wyższa od ceny standardowej 119-taki.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odpowiedz
(26-11-2016, 15:22:20)fredro84 napisał(a): :-) po kursie mojego banku wyjdzie około 300zl ($71x4,3)
Teraz pytanie, brak czy czekać na technologie gwiazd:-). Myśle, ze cena nowej wersji bedzie o około 20% wyższa od ceny standardowej 119-taki.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Racja. Trochę mi się przelicznik przestawił. PayPal przelicza np. po 4,36
A czy brać ? Ja bym poczekał. Ale ja już mam zwykłą A119 Smile
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
(26-11-2016, 10:08:23)fredro84 napisał(a): Dzięki Coobah, kod wciąż działa dla wersji bez gps.

Tak na marginesie, gdzie można znaleźć takie okazje?


Sent from my iPhone using Tapatalk

A wiesz, że chciałem oficjalnie, w osobnym temacie wrzucać różne okazje z kuponami rabatowymi do zakupu kamer? Smile

Niestety zarząd forum nie podjął tematu Smile
A szkoda...
 
Odpowiedz
Cytat:A wiesz, że chciałem oficjalnie, w osobnym temacie wrzucać różne okazje z kuponami rabatowymi do zakupu kamer? Smile

Niestety zarząd forum nie podjął tematu Smile
A szkoda...


Chyba domyślam się dlaczego ale nie mam za złe biorąc pod uwagę ilość informacji jaka to forum dostarcza:-).

Czekam w takim razie dalej i będę podpytywał o kody jak już 119S wyjdzie.

Rzeczywiscie inaczej się podejmuje dezycje posiadając już kamerę..sytuacji na drogach miasta nie ubywa i nie wiadomo kiedy nagranie może sie przydac.
Zapisz

Zapisz
Zapisz
 
Odpowiedz
(26-11-2016, 16:32:47)coobah napisał(a):
(26-11-2016, 10:08:23)fredro84 napisał(a): Dzięki Coobah, kod wciąż działa dla wersji bez gps.

Tak na marginesie, gdzie można znaleźć takie okazje?


Sent from my iPhone using Tapatalk

A wiesz, że chciałem oficjalnie, w osobnym temacie wrzucać różne okazje z kuponami rabatowymi do zakupu kamer? Smile

Niestety zarząd forum nie podjął tematu Smile
A szkoda...

Myślę, że jest to spowodowane chęcią wsparcia polskich dystrybutorów/sklepów i wcale się temu nie dziwię (zresztą partnerem forum jest polski sklep z wideorejestratorami). Sam myślę o kupieniu kamery od Polaka, ale.. nie ma co ukrywać, ceny są troszkę wyższe, a zarobki.. są takie, jakie są  Sad
 
Odpowiedz
Zauważyłem taki mały problemik w kamerce. Jak kamerka zmarznie po nocy. A nie chodzi o temperatury minusowe. To jak ją włączę (nie po zapłonie. Mam osobny włącznik). To pokazuje się ekran powitalny i świeci dioda że nagrywa. Ale nie pokazuje się wyświetlacz, który mam ustawiony na 1 minutę. Dopiero jak ją wyłączę i włączę ponownie. To zaskakuje normalnie.
Ciekawe czy to moja kamera tak ma ? Czy ten typ tak ma.
Akumulator w aucie wykluczam. Bo mam nowy.
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 25 gości