Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
(26-12-2016, 22:09:45)slayer napisał(a): Hehehe Ryszard nie tak nerwowo jak na filmiku pod koniec  

Nie. No wiem. Ale. Stara powiedziała. Żebym się baz kaczki w domu nie pokazywał. No to za..lałem. Żeby mi mochery sprzed nosa nie sprzątły Smile
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
Super forum. Masa ciekawych informacji. Nie sądziłem, iż na polskiej stronie znajdę tyle informacji o VIOFO!

Pytanie trochę z innej beczki - zamówiłem 2 sztuki A119 - jeden dla mnie i jeden dla rodziców (na prezent) którzy niestety są trochę mało "języczni". Posiada ktoś może polską instrukcję (pdf lub nawet zwykłe zdjęcie) którą mógłby się podzielić?
Z góry dzięki!
 
Odpowiedz
(26-12-2016, 22:20:44)geos napisał(a): tak w około-temacie: poprosiłem w emailu do Gearbest aby zaniżyli cenę na fakturze. i teraz podejrzałem fakturę - wpisali wartość 20$, gift i kod HC (VIOFO A199). nie sądziłem, że tak polecą po bandzie. czy oni tak robią zazwyczaj? pierwszy raz tam kupowałem.

Nie musisz wysyłać e-maili, raczej wszystkim obniżają cenę na rachunku.
W załączniku masz podgląd mojego rachunku, ja nic do nich nie pisałem, dodają także foto przesyłki.


Załączone pliki Miniatury
       
 
Odpowiedz
(26-12-2016, 23:30:51)maestro napisał(a):
(26-12-2016, 22:20:44)geos napisał(a): tak w około-temacie: poprosiłem w emailu do Gearbest aby zaniżyli cenę na fakturze. i teraz podejrzałem fakturę - wpisali wartość 20$, gift i kod HC (VIOFO A199). nie sądziłem, że tak polecą po bandzie. czy oni tak robią zazwyczaj? pierwszy raz tam kupowałem.

Nie musisz wysyłać e-maili, raczej wszystkim obniżają cenę na rachunku.
W załączniku masz podgląd mojego rachunku, ja nic do nich nie pisałem, dodają także foto przesyłki.

maestro, dzięki za odpowiedź. jak to później wygląda na cle? trzeba dostarczać dowody wpłaty?  czy przy takiej "obniżce" raczej przejdzie bez dodatkowych opłat?
 
Odpowiedz
Witam Wszystkich serdecznie

Od jakiegoś czasu poszukuję kamerki (z GPS) do samochodu.

Po przejrzeniu różnych, różnistych ofert i określeniu pułapu cenowego zgodnego z moją kieszenią (ok. 500 PLN), w pierwszym momencie wybór padł na Mio Mivue c330 lub Miovue 538. Szukając dalej, przypomniałem sobie o tym zacnym Forum i zacząłem czytać, czytać i jeszcze raz czytać.

Tak trafiłem na wątek poświęcony kamerze VIOFO A119. Cenowo odpowiada praktycznie innym kamerkom wyposażonym w GPS, znawcy tematu z tego Forum ją polecają i ma to co mi jest potrzebne.

Za to Wszystkim Wam serdeczne dzięki - na 95% ją kupię (albo "dociułam" jeszcze trochę i kupię A119S Smile). 

Mam jedna trzy pytania do użytkowników tego sprzętu:
1. Mam zwyczaj zabierać kamerkę z samochodu (jestem nauczony nie zostawiać w aucie czegokolwiek na widoku z wiadomych powodów). Kamerka ta jest mocowana do uchwytu zawierającego odbiornik GPS przyklejonego do szyby. I tu rodzi się pytanie, czy częste zdejmowanie/zakładanie kamerki nie dewastuje pinów i nie powoduje odklejania się uchwytu od szyby?

2. Jakiego oprogramowania na komputer PC używacie Szanowni do przeglądania materiału zarejestrowanego na tej kamerce (najlepiej z kategorii free Wink)?

3. Czy warto kupić filtr CPL? Wiem, że na słoneczne dni (szczególnie przy jeździe "pod" słońce) warto. Ale na dni pochmurne i ciemności wieczorno-nocne już nie bardzo. Rozwiązaniem może być montaż/demontaż filtra w zależności od pory dnia i nasłonecznienia. Czy montaż/demontaż tego filtra będzie sprawiał problem?

Dziękuję Wszystkim bardzo i pozdrawiam serdecznie
HamsterJack

Przepraszam, ale musiałem wyedytować Smile

Przeglądam i czytam dalej. I natrafiłem na kamerkę CVR-A7810 (http://www.wideorejestratory24.pl/kamera...llhd-60fps) dzięki opisowi kol. pizyds w tym topic'u http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid252815

I jestem w kropce... Co kupić? Czy A119, czy CVR-A7810?

Pozdrawiam i dziękuję Smile
HJ
 
Odpowiedz
Od siebie na szybko dodam tylko, że na dniach będzie dostępna nowa wersja CVR PRO z procesorem Ambarella A12 i rozdzielczością 1440p HDR. Więcej na ten temat dodam później w wątku dedykowanym temu modelowi.

Sent from my MI 4S using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Panowie czy ktoś testował w tej kamerze funkcje ADAS ( LDWS, FCWS) ? Jak to działa w praktyce?
 
Odpowiedz
@michal76, to dziala b.slabo...
jak dobrze pamietam to ADAS dziala tylko w 1080p@30FPS, co do jego przydatnosci to sam musisz to ocenic, i stwierdzic czy Ci sie przyda,
napewno dla odob ktore czesto zasypiaja za kierownica moze to byc ostatnie ostrzezenie ratujace przed tragedia...ale jako system ktory moze sie przydac "przytomnej" osobie prowadzacej samochod jest raczej malo przydatny, a sam dzwiek czasem staje sie denerwujacy....

warto pamietac ze aby to dobrze dzialalo ulica musi byc dobrze oznaczona kontrastowa z pojazdami, w Polsce gdzie pasy rozdzielajace sa malo widoczne a ulice "szare i brudne" (jak i wszystko dookola) system czesto dzialala blednie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Dzięki za szybką odpowiedź. Tak też myślałem
 
Odpowiedz
a tak nawiasem mowiac (bo wiem ze oprocz kamery A119 inne tematy juz nie sa odwiedzane, z wiadomej przyczyny Big Grin)
to ciekawe info tutaj sie pojawilo na temat kolejnych kamer z matryca Starvis (co prawda tak jak przypuszczalismy ale to juz na 100% pewne ze seria DOD na 2017 tez bedzie miala Starvis'y):

http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid253516
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
StarVis w akcji:



Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości