Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
(22-02-2017, 22:14:23)rych33 napisał(a): [quote pid='255370' dateline='1487785871']

Moja kamera, jak wyjadę z garażu to nie widzi satelitów przez co najmniej 15 minut jazdy. Natomiast, jak stoi samochód pod chmurką, to gps działa od razu. Muszę przyznać, że  GPS w tej kamerze jest bardzo tępy.  Po zatrzymaniu się prędkość pokazuje ok. 50km/h jeszcze przez parę sekund.

No to coś jest nie tak. Nie masz czasem ogrzewanej szyby przedniej ? Albo z jakąś powłoką anty refleksyjną ?
U mnie po włączeniu kamery zwykle po 30 - 40 sekundach jest sygnał. I jak przyspieszam, czy zwalniam to prędkość w miarę równomiernie się zmienia. Wiadomo że jakieś tam opóźnienie jest. Ale nie takie jak opisujesz.
Sprawdzone na A119 i na dwóch A119S. Dlatego jest to zastanawiające.
[/quote]
Powłoka  na szybie pewnie jakaś jest, ale gps w telefonie działa doskonale.
 
Odpowiedz
mnie gps w garażu łapie. naprawde silny ma ta kamera gps
 
Odpowiedz
Ja też nie narzekam. Ledwo włączę do prądu jak już mi pokazuje prędkość, skacze 0 i 1 km/h. Więc wg. mnie GPS działa OK.
Viofo A119 GPS + CPL   Tongue
 
Odpowiedz
Spróbuję przenieść kamerę w inne miejsce. Może będzie lepiej działać.
 
Odpowiedz
czy ktoś ma zgrany ze strony Viofo soft 2.0 (ten poprzedni) i mógłby mi go udostępnić? póki co nie będę bawił się w żadne aktualizacje firmware'u powyżej 2.0, bo 2.0 mi w zupełności odpowiada - jest bardzo stabilny. ale w przyszłości - jeśli wyjdą jakieś konkretniejsze poprawki - pewnie to zrobię. fajnie byłoby wtedy mieć 2.0, na wypadek gdyby nowszy FW był wadliwy Tongue
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
@beyondthesun: http://serwer1675741.home.pl/pub2/VIOFO_...W_V2.0.zip
 
Odpowiedz
(23-02-2017, 08:37:42)geos napisał(a): @beyondthesun: http://serwer1675741.home.pl/pub2/VIOFO_...W_V2.0.zip

dzięki! kolega @rych33 też mi podesłał wersję 2.0, dlatego dziękuję Wam obu Smile
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
Możecie sprawdzić czy na nowym 2.02 A119 zapisuje ślad gps do pliku i jest podgląd np. w datakam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
I ch** bombki strzelił Big Grin. Na Gearbest nie ma już żadnych kuponów na A119. Kto skorzystał, ten skorzystał.
 
Odpowiedz
@hassasin czym przeglądasz filmiki z monitoringiem GPS na mapie ?? Ja próbowałem Dashcam Viewer, ale nie działa.
Viofo A119 GPS + CPL   Tongue
 
Odpowiedz
(24-02-2017, 14:19:48)Dig Dug napisał(a): @hassasin czym przeglądasz filmiki z monitoringiem GPS na mapie ?? Ja próbowałem Dashcam Viewer, ale nie działa.

A119 z softem 2.02 powinna działać z Dashcam Viewer. Jest opisane jako poprawka nr. 1. A119S działa bez problemu.
Problem może być z Datakam gdzie potrzebny jest dodatkowy programik do wyciągnięcia danych GPX.
Program opisany i do pobrania w temacie : https://dashcamtalk.com/forum/threads/no...ows.26384/
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 12 gości