• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119
Każdy samochód ma inny kąt szyby i inną deskę. Musisz sam wypróbować bo nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi.
Ja mam na tym lekkim skosie

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Pytanie do użytkowników firmware 3.4beta jaką macie ustawioną rozdzielczość 1920x1080 30kl czy 2550x1440 30kl ?
Wiem że na włączonym HDR ta kamera nagrywa tylko 1080 i ustawienie na 2550 tylko interpoluje rozdzielczość.
Gdzieś natomiast czytałem że ustawienie 2550 nieco poprawia pracę HDR.
EV mam na -1/3
Viofo A119 3.4b HDR EV-1/3

Odpowiedz
kolego ja mam wrzuconego moda 7Rg i powiem Ci że obraz w 2,5K z WDR jest w nocy duuuuużo lepszy niż ten z 3.4 HDR; jasne może jedno na 10 aut złapie jakoś tą tablicę ale reszty już nie a ogólny obraz jest ziarnisty i gorszy więc na dłuższą metę to jazda z tym 3.4 HDR nie daje takich rezultatów jakich by można oczekiwać

Odpowiedz
(28-12-2018, 15:28:00)telemach napisał(a): kolego ja mam wrzuconego moda 7Rg i powiem Ci że obraz w 2,5K z WDR jest w nocy duuuuużo lepszy niż ten z 3.4 HDR; jasne może jedno na 10 aut złapie jakoś tą tablicę ale reszty już nie a ogólny obraz jest ziarnisty i gorszy więc na dłuższą metę to jazda z tym 3.4 HDR nie daje takich rezultatów jakich by można oczekiwać

Nie grzeje Ci się kamerka? Zastanawiam się czy nie wrzucić 5Rg. Nie lubię grzebać przy kamerce, a w lecie mogę zapomnieć zmienić FW żeby się nie przegrzała Big Grin

Odpowiedz
myślisz że jak jeżdzę to pamiętam o rejestratorze ? siedzi nad lusterkiem z wyłączonym LCD i nagrywa
nie badam temperatury a poza tym nie słyszałem o przypadkach przegrzewania na tym firmware

Odpowiedz
(02-01-2019, 19:57:39)telemach napisał(a): myślisz że jak jeżdzę to pamiętam o rejestratorze ? siedzi nad lusterkiem z wyłączonym LCD i nagrywa
nie badam temperatury a poza tym nie słyszałem o przypadkach przegrzewania na tym firmware
Sam autor postu/firmware na tamtym forum pisze cytat "Yes the MODS can improve the IQ (image Quality) But as already said get use to the cam first. I suggest when you are ready try MOD 7Rg best IQ or for a cooler cam I would recommend 5Rg good IQ. "

Dlatego pytałem, bo widzę że używasz

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Witam, czy ktoś z Was w viofo a119 używa karty pamięci 256 GB ?
Ponoć ma działać --> https://dashcamtalk.com/forum/threads/an...ost-422571

Odpowiedz
Witam czy ktoś może podać jakieś dokładne optymalne ustawienia dla viofo a119. Wersja bez gps bez cpl ,firmware 4.1 ,karta samsung evo 32gb.Z góry dziękuję.

Odpowiedz
warto dolozyc do s?

Odpowiedz
I tak i nie. na to pytanie nie otrzymasz jednoznacznej odpowiedzi.W jednych warunkach lepiej sprawdzi sie "S" w Innych lepszy obraz uzyskasz w np Pro, lub A 119

Odpowiedz
to mnie nie poratowaliscieSmile jezdze bardziej w dzien

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: jary21, 7 gości