• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolizja i ucieczka z miejsca zdarzenia
Witam
W tamtym roku w listopadzie miałem niemiły incydent. Kierowca bmw e39 wjechał mi w bok po czym zaczął uciekać z miejsca zdarzenia. Zacząłem pościg za nim (poniżej filmik) niestety nie udało mi się go złapać. Sprawa została zgłoszona na policję i do ubezpieczalni. Pomimo że policja miała dane sprawcy oraz aktualne jego zameldowanie jak to zawsze policja nie była w stanie go znaleźć. Ubezpieczalnie odmawiała wypłaty odszkodowania. Więc po namowie znajomych postanowiłem napisać pismo do Komendy Głownej Policji w Warszawie na opieszałość policji w Olsztynie. Pismo które komenda w Olsztynie odpisała mi w związku z moją skargą przyczyniła się do wypłaty odszkodowania od ubezpieczyciela.
Na dodatek że byłem zbulwersowany zaistniałą sytuacją postanowiłem nie odpuścić ubezpieczalni i pomimo że po prawie roku od zdarzenia wypłacili mi odszkodowanie, zgłosiłem się do prawnika o zaniżone odszkodowanie i udało mi się dostać praktycznie dwukrotność tego co na początku.

Co do nagrania, nie jestem za bardzo komputerowy i radziłem sobie jak mogłem aby zamaskować prędkość z gps-a w lewym dolnym rogu wyszło jak wyszło i wyszły napisy Tongue . Jakość niestety zniszczy youtube...

To tak w skrócie i bez większych szczegółów. Jeśli ktoś ma podobną sytuację i nie może sobie poradzić chętnie postaram się wyjaśnić dokładnie co musiałem zrobić aby dostać odszkodowanie.

Odpowiedz
@Diler, Cale szczescie ze udalo sie wywalczyc co Twoje,
rzeczywiscie sytuacja nieciekawa, szkokuje mnie bezkarnosc winowajcy pomimo tak mocnych dowodow, pewnie musi do tragedii dojsc aby ktos sie tym zaja "na powaznie"...

Jaki masz samochod?
(Pytam bo silnik ladnie mruczy) Smile

ps: niewatpliwie cieszy kiedy kamera sie przydaje i zwraca sie (z nawiazka) Wink
niestety nadal wielu kamere decyduje sie kupic wlasnie "po" takich sytuacjach...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Miałem bmw e38 3,5L z nie oryginalnym wydechem. Dlatego samochód chodził jak 5,4L na zewnątrz dopiero było słychać

Kamera co prawda jakiś no name ale zaskoczyło mnie że tak długo pracuje 5 lat praktycznie cały czas w samochodzie czy to mróz czy upały.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości