• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Ktora najlepsza?
Viofo A119 PRO
Viofo A119
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119 PRO vs A119 ("Nowe Viofo" kontra "Stare Viofo)
Trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość,i poczekać na aktualizacje i ewentualne poprawki jezeli takowe b`ęd`ą i popawia przede wszystkim noc do tego czasu nic nowego nie wymy`slimy, kazdy widzi obraz w nocy i wiadomo jakie sa oczekiwania od programistów od Viofo. ma pewno coś musza zrobić, albo przynajmniej próbować, bo szykują nast`epn`a bombę czyli dual i raczej nie robienie nic w stosunku do Pro nie przysporzy im fanów przy kolejnych premierach, bo kto zainwestuje w sprz`et pozbawiony wsparcia, i korekcji niedociagnieć.

Odpowiedz
Bardzo uzyteczna przede wszystkim działajaca poprawnie funkcja powiadomienia o braku nagrywania. Dzisiaj testowo załadowałem stara karte patriota, która strasznie kaprysi w rejestratorze, i podczas jazdy kilkakrotnie pikało ze nie nagrywa. A poniewaz mam właczony wygaszacz po 3 minutach wiec podczas jazdy ekran jest czarny, a w słoneczny dzień nie widze przycisku podswietlanego na czaerwono bo lusterko zasłania, ale pikanie skutecznie informuje ze cos jest nie tak w moim przypadku brak nagrywania. Super sprawa

Odpowiedz
Dokladnie, Tez o tym wspominalem.
Proste a jakie skuteczne i jak to pokazuje ze projektowanie kamery nie skonczylo sie na "ladnej obudowie", viofo sie postaralo w kazdym detalu. Od HW po FW. Wielu innych producentow kamer z NTK od lat nie potrafi osiagnac tego poziomu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Dostałem odpowiedz na zapytanie w sprawie aktualizacji do "PRO" od Polskiego przedstawiciela, że w połowie maja powinna byc dostepna, Szczegóły dotyczace zmian sa na razie nieznane, napisałem równiez do macierzystej kolebki Viofo do Chin i czekam na odpowiedz, może oni napisza cos wiecej, w tym temacie, napewno dam znać.
", jak się czegos dowiem

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości