• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 DUO [2x Sony Starvis IMX291 + NT96663]
Mocna kamera z NTK+ 2x IMX291 (smiem twierdzic ze to F1.6 lub mniej z przodu oraz z tylu)
ma nawet dual band WiFi 2.4 oraz 5Ghz (zadna kamera nie miala z NTK modulu wifi DUAL BAND)

Viofo na tym przykladzie pokazalo ze "mozna" jak sie chce, i bezapelacyjnie wskakuje na pozycje lidera.

Nie wiadomo jaka jeszcze bedzie cena ale nie spodziewam sie wiecej niz ~800zl

Grzech nie brac jak ktos szuka 2CH kamery z TOP jakoscia nagrywana w 1080p,
w nocy niepokonana, w dzien jedynie kamery z wieksza rozdzielczoscia moga byc lepsze, ale 1080p to nadal wystarczajaca rozdzielczosc aby zlapac co i kogo trzeba.

Testy wkrotce, zamowie jak tylko bedzie dostepna.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Też myślę, że cena w PL to około 700-800 zł, a z chin ? Myślę, że w granicach 500 zł biorąc pod uwagę, że A119 można kupić za ~~ 260 ....

Odpowiedz
@pizdys czy ja dobrze rozumiem ze A129 bedzie miala tryb parkingowy ?

Odpowiedz
tego nikt nie wie, ale Viofo ale powinno dac Low-Bitrate, bo wiemy ze DOD RC500S ma i dziala b.dobrze (tez NTK).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Hmmm .... tylna kamera cos ala tutaj

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B075S7W6F...h+cam+dual

Ten link co dalem wczesniej to myslalem ze tam jest cos o trybie P

Parking mode (requires hardwire kit)
(Getting some confirmations for the above)

Parking Mode (hardwire kit).

Odpowiedz
Testowy egzemplarz A129 DUAL powinien wylądować w laboratorium testowym WR24.PL jeszcze w tym miesiącu, jak dobrze pójdzie, to może już w przyszłym tygodniu. Cen jeszcze nie znam, ale zapowiada się hit...
Dawid Lorenz

Sklep WR24.PL - kamery samochodowe, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
@pizdys czy wpis nigel oznacza cloud ?

https://dashcamtalk.com/forum/threads/vi...276/page-2

Odpowiedz
@pizdys wspominał że na novateku nie ma szans na clouda więc może to jakoś obeszli

Wysłano ze smartfona

Odpowiedz
to wygląda tak jak z tego co przeczytałem:

A129 łączy się przez wifi, a obsługa video następuje przez protokół RTSP. Możemy przykładowo zostawić telefon w samochodzie, który udostępnia Internet przez wifi, i tak możemy łączyć się z kamerką i oglądać w czasie rzeczywistym co się dzieje dookoła samochodu - np. w domu z komputera.

To tylko moje przypuszczenia Big Grin

Odpowiedz
To samo mi translator gogle powiedzial. Teraz mistr @pizdys sie wypowie i bedzie wszystko jasne ...

Odpowiedz
Chodzi tu o fakt ze kamera udostepniajac obraz z kamery i nagrania przez wifi 

Kiedy tak udostepnia dane to pozniej APP moze wszedzie wyslac oraz dalej udostepnic... i w teorii taki "cloud" mozna zrobic po przez aplikacje z kazda kamera wifi (pomimo ze kamera nie ma clouda). 

Problem jest tu taki ze obecnie smartfony albo lacza sie przez wifi z siecia albo przez GSM/3g/4g i jak smartfon laczy sie z kamera (Wifi) to automatycznie traci dostep do sieci, chyba ze bedzie "hot-spot" a kamera bedzie miala jakis podstawowy system operacyjny (w sobie w oprogramowaniu) aby obslugiwac Clouda i logowac sie do jakiegos serwera.
Novatek w specyfikacji wspiera taka mozliwosc, ale na swiecie nikt Clouda z Novateka jeszcze nie zrobil i watpie aby Viofo rozwijalo taki pomysl (zbyt duza niewiadoma i koszta rozwoju APP ktore moga zostac stracone).

Zobaczymy jaka bedzie to aplikacja dla A129 i jak bedzie jakis niby Cloud to w teorii wiele kamer z NTK + Wifi moze uzywac tej samej aplikacji aby tez zystac clouda (np DOD RC500S), ale watpie...

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 4 gości