Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
Te predkosci przy nagrywaniu nie maja znaczenia bo i tak predkosc w evo nigdy nie zostanie osiagnieta. Tak samo chyba w pro. Te predkosci naja znaczenue jedynie przy wykorzystaniu jako nosnik danych
 
Odpowiedz
(29-10-2018, 22:00:03)luk4as napisał(a): Te predkosci przy nagrywaniu nie maja znaczenia bo i tak predkosc w evo nigdy nie zostanie osiagnieta. Tak samo chyba w pro. Te predkosci naja znaczenue jedynie przy wykorzystaniu jako nosnik danych

Rozwiń proszę swoją myśl.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
@pizdys jak to jest z tymi predkosciami przy zapisie na karte ?

@pizdys juz kiedys o tym wspominal a ja nie chce wprowadzic w blad. Ale podam przyklad zeby pokazac o co chodzi. Kamera zapisuje z predkoscia max 18 czyli czy karta ma 30 czy 90 to i tak nie wykorzystuje tej predkosci. Sytuacja sie zmienia jesli wsadzamy karte do czytnika i cos chcemy zgrac / wgrac
 
Odpowiedz
(29-10-2018, 22:35:37)luk4as napisał(a): @pizdys jak to jest z tymi predkosciami przy zapisie na karte ?

@pizdys juz kiedys o tym wspominal a ja nie chce wprowadzic w blad. Ale podam przyklad zeby pokazac o co chodzi. Kamera zapisuje z predkoscia max 18 czyli czy karta ma 30 czy 90 to i tak nie wykorzystuje tej predkosci. Sytuacja sie zmienia jesli wsadzamy karte do czytnika i cos chcemy zgrac / wgrac
Dokładnie.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(29-10-2018, 20:37:08)zarebski81 napisał(a): Właśnie szukam tej karty. Na Komputronik jest w cenie 289zl. W Euro AGD już za 349zl. Pytanie, czy można zaufać komputronikowi w kwestii oryginalności...

https://www.komputronik.pl/product/49404...128gb.html

Już nawet pomijając kwestie ceny, pojemności, transferów to weź pod uwagę jeszcze lata gwarancji na karty i dokładnie określone warunki pracy dla PRO Endurance.

Karta Samsung PRO Endurance - Gwarancja Ograniczona 5-letnia. Wytrzymałość: Do 43,800 godzin (lub 5 lat) nagrywania Full HD *Na podstawie nagrania wideo w rozdzielczości Full HD (1920x1080) zapisanego z prędkością 26 Mbps.

Karta Samsung Evo - Gwarancja Ograniczona 10-letna. * Gwarancja jest ograniczona dla wszelkiego rodzaju systemów nadzorowania.  Wytrzymałość 10 000 cykli łączeniowych.

I szczerze mówiąc znam tylko jeden przypadek uszkodzonej karty Evo pomarańczowej i to bez gwarancji ze była oryginalna(opisane na forum). A karty Pro Endurance są dość niedługo na rynku i nie są sprawdzone. Więc po co przepłacać i testować na sobie. Kup jak radzą wszyscy na forum a zapomnisz o problemach.
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
Trochę już się gubię. Wcześniej chyba ktoś pisał, że karty Evo mają jakieś problemy na Viofo. Teraz znów ktoś poleca. Już sądziłem, że Endurance to mój typ i znów mam pomieszanie z poplątaniem. Nawet po lekturze wywodów autorstwa kolegi pizdys na początku wątku....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
(29-10-2018, 22:58:17)zarebski81 napisał(a): Trochę już się gubię. Wcześniej chyba ktoś pisał, że karty Evo mają jakieś problemy na Viofo. Teraz znów ktoś poleca. Już sądziłem, że Endurance to mój typ i znów mam pomieszanie z poplątaniem. Nawet po lekturze wywodów autorstwa kolegi pizdys na początku wątku....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Karty Samsung Evo Plus(czerwone) mają problemy w rejestratorach Viofo nie Evo(pomarańczowe)
Wszystko masz w tabelce w pierwszym poście od @pizdys
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
pomarańczowe (bez plusa) są OK
czerwone (z plusem) są be

(29-10-2018, 22:35:37)luk4as napisał(a): Kamera zapisuje z predkoscia max 18 czyli czy karta ma 30 czy 90 to i tak nie wykorzystuje tej predkosci. Sytuacja sie zmienia jesli wsadzamy karte do czytnika i cos chcemy zgrac / wgrac
Ale jak będzie chciał użyć do innych rzeczy, to większa prędkość zapisu się przyda.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Jak sprzęt zapisuje z większą prędkością to szybszy zapis się przyda w przeciwnym razie tylko w odczycie będzie różnica.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Wybaczcie to pytanie, być może jest naiwne, ale jeżeli karta obliczona jest na 43,8 tyś h działania, to oznacza, że po 5 latach będzie trzeba wymienić taka kartę? Na oku mam Samsunga Pro Endurance 128GB

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Taka karta powinna tyle czasu wytrzymać, co nie oznacza że po tym czasie nie będzie dalej poprawnie działać.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości