Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
https://youtu.be/IxXwryrwl5Y

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Do ostatnio zakupionego Viofo a119s-g w sumie kierując się ceną(niższą niż polecane Samsungi) zakupiłem kartę ADATA Premiere 64gb, taka czarno-szara, klasy 10 i po kilku dniach użytkowania jest ok, karta oferuje 1400 cykli zapis/odczyt, co wydaje mi się jest ok przy tej pojemności. Sugerowałem się tabelką zgodności przy zakupie i póki co jestem z tego wyboru zadowolony, chociaż skłaniałem się ku Toshiba Exceria o tej samej pojemności, ale była niedostępna tam gdzie chciałem kupić "od ręki". ADATA, gdzieś mi się obiło o uszy, jest "domyślną" kartą dla wideorejestratorów uznanej firmy DOD. Mimo że to TLC, a nie MLC - czyli już nie najnowsza technologia, to dobrze współpracuje z rejestratorem.
 
Odpowiedz
Kolejna Samsung EVO 64GB, tym razem MP64GA/EU (pomarańczowa) - w A119 śmiga bez problemów Smile
 
Odpowiedz
posiadam karte 128 gb samsung evo plus 3u czerwona , kamera blacvue 900s przyjela ja bez problemu , jak to jest ?? jakby karta padla to sie nic nie stanie z kamera (tylko strace nagrania) ?? posiadam tez 64 gb samsung evo u3 pomaranczowa (bez plusa) , ktora karte lepiej wlozyc? poki dziala plus , z niego korzystac ? a awaryjnie wozic obok 64 pomaranczowa ?
 
Odpowiedz
Kamerze nic się nie stanie, może tylko paść system plików na karcie. Poczekaj, aż zrobi kilka cyklów dookoła karty, czy nie będzie problemów przy nadpisywaniu.
 
Odpowiedz
UWAGA moja ciekawa przygota z lexarem:

prawie 3lata temu nabylem lexara 200GB:

[Obrazek: lexar-633x-microsdxc-200gb-card.jpg]

karta dzialala bezawaryjnie ale pewnego dnia padla, co ciekawe nie w kamerze na sloncu w ponad 85stopniach, ale w domu transferujac pliki na PC, klasycznie zablokowala sie "tylko do odczytu".

napisalem do lexara czy mam gwarancje i co dalej, odpowiedz byla taka:
tak jest wieczysta gwarancja, prosze sformatowac w trybie pelnym pod Windowsem,

odpowiedzialem ze karta nie daje sie formatowac, i jest zablokowana tylko do odczytu, dostalem odpowiedz, abym wypelnil mala forme (ze zniszcze karte, i nie bede w przyszlosci zadac ponownej wymiany / zwrotu gotowki za ta karte), wypelnilem forme odeslalem 2 miesiace pozniej (dzisiaj) otrzymalem pelny zwrot gotowki:

[Obrazek: 2018052923.jpg]

pomimo ze nie kupilem z lexara tylko  z https://www.mymemory.co.uk !

Naprawde w szoku jestem, bo mam karte (wadliwa) i kase na PayPalu od lexara, mozna?
Zaraz ja zlamie na pol i wrzuce foty Big Grin

[EDIT]
Musze przyznac ze zaskakujaco mocna byla, myslalem ze peknie bez problemu, ale jednak 2x zapieralem sie (autentycznie), np kamery GoPro Hero4 za ponad 2000zl pekaja duzo latwie (bezdotykowo)j: http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid254252

generalnie widac tu wiele warstw:

[Obrazek: 2018052922.jpg]

[Obrazek: 201805nrn.jpg]

[Obrazek: 201805odo.jpg]

[Obrazek: 201805cuc.jpg]

[Obrazek: 201805ini.jpg]

Tak, tak, wlasnie tak wyglada 100% oryginalny Lexar 200GB, jeszcze 3 lata temu szczyt osiagniec ludzkosci, i niewyobrazalna pojemnosc, dzisiaj to tez nie malo ale za 10lat to juz pewnie 1-zdjecie bedzie tej wielksoci Wink

Wilk syty ale owca nie cala.... Wink

gdyby wszystko w zyciu takie latwe bylo...

[100% autentyczna historia]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
@pizdys moja Evo+ 128 GB nie chce zapisywać nowych nagrań, nie formatuje się do żadnego formatu plików, też fat32formatterem, nie da się nic usunąć z niej, pliki da się otworzyć. Czyżby padła? Ciekawe jak Samsung podejdzie do gwarancji w takim wypadku...

 
Odpowiedz
Padla, i to kolenja EVO+... cos z nimi jest nie tak, bo zwykle EVO (Nie plus), nie padaja tak szybko.

W tabeli na pierwszej stronie sa juz dlugo oznaczone jako "ryzykowne".

Natomiast EVO pomaranczowe sa OK
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Szkoda, bo mam jeszcze drugą Evo+ 128 GB. Zepsuła się starsza, wytrzymała 2,5 roku, ale nie ukrywam, że nagrywała praktycznie 24/7.

 
Odpowiedz
Wiem, że A129 jeszcze nie weszło na rynek, ale... jeśli obecnie posiadam Goodram microSDXC UHS-1 class 10 64 GB i choć jest zaznaczona na zielono przy kamerkach np. G1WH lub DOD, to jednocześnie jest opisana jako TLC Sad i niekompatybilna z Viofo A119* - co radzilibyście zrobić w takiej sytuacji? Jaką kartę najlepiej kupić do Viofo?
 
Odpowiedz
Poszukaj pewniaka czyli pomarańczowego samsunga Evo(bez plusa) chociaż ja uzywam czerwonego evo 64GB z plusem i chodzi od p`o`l roku, Ale uwazaj na podróby lepiej drożej ale z pewnego żródła
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 14 gości