Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
Dołączam się do pytania. Zamówiłem żółtąEVO - otrzymałem pomarańczową EVO+. Czy warto odsyłać czy ta też jest oki?
 
Odpowiedz
Dostales zupelnie inny produkt. Evo to evo. Evo+ to co innego niz evo. Evo+ jest bardzo zla. Evo+ pada jak mucha.

Nalezy wybierac evo u1 lub evo u3. Nigdy evo+

Nie wiemy co mediaexpert dostarczy Ci za karte. Przyklad kolegi wyzej pokazuje ze mozesz zamowic "jablka czerwone" a dostaniesz "gruszki zielone".

Dlatego polecam x-kom lub fotojoker tam sa sprawdzone karty. Chociaz mediaexpert wydaje sie ze jest sklepem profesjonalnym wiec pewnie wiedza co sprzedaja
 
Odpowiedz
https://www.mediaexpert.pl/karty-pamieci...,id-853132

Pytałem o tą kartę konkretnie.
Viofo A119 z gps
 
Odpowiedz
Z opisu i ze zdjecia wychodzi ze jest to pomaranczowa zwykla Evo wiec jest ok

Wlasnie ominela Vie promocja. Na xkomie byly po 65 zl
 
Odpowiedz
Uwaga na oferty od sprzedawcy allegro: eco_LED-LIGHT, ak198, flash-wyprzedaz. Fizycznie to ten sam typ:
Konrad Szymkowiak
EURO- Electronics24
Energetyków 7/108
65-729 Zielona Góra
Kupiłem u niego EVO 64 U1
"Witam,
niestety zabrakło nam kart żółtych dlatego wysłaliśmy lepsze, droższe
karty czerwone EVO+.
Proponujemy zwrot."
Do tego każe odsyłać ZWYKŁYM listem, bo on zwraca tylko 3 ZŁ za przesyłkę. W przypadku zaginięcia jesteśmy bez karty i bez kasy. Nie polecam a widzę, że dużo osób kupuje w nieświadomości.
 
Odpowiedz
Nie wiem na ile to sprawdzone info ale Samsung Select zieloba to jest to samo co Samsung Evo Plus czerwona tylko produkowana dla Amazona
 
Odpowiedz
Panowie czy Opia1 obsłuży kartę Samsung EVO 256GB żółta?
 
Odpowiedz
Ciezko powiedziec, mozliwe ze nikt nie probowal nawet.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Cześć,
No niestety moja karta microSD firmy GoodRAM z poj. 64 GB po okresie użytkowania od listopada 2017 r. odmówiła współpracy w Viofo A119. Polecałem wam ją tutaj.. muszę znaleźć numer/ kod towaru.

Opis objawów:
- kamera się uruchamiała, nagrywała tylko 30 sekund albo 63 sekundy a następnie kamera cały czas piszczała,
- objawy wystąpiły nagle, nie zmieniałem FW kamery, a aktualizacja niczego nie zmieniła,
- karta microSD była regularnie formatowana co 30 dni,
- kartę dało się sformatować za pomocą znanego wszystkim narzędzia (niskopoziomowe dokładne formatowanie) - brak komunikatów o error etc.,
- tworzenie partycji FAT32 nie było problemem za pomocą znanego tutaj narzędzia,
- mimo w/w czynności kamera nadal nie zapisywała obrazu powyżej określonego czasu pracy,
- nie zapisywała nawet jak karta była 100 % czysta, start tylko 30 sekund a potem piiipi piiipi etc.
- w celu wykluczenia awarii kamery zainstalowałem w niej ADATA microSD 64 GB i problemów nie ma, kamera nagrywa prawidłowo, nie piszczy.

Zobaczymy co na to sklep i serwis, śmieszne jest to że w momencie kiedy ją kupowałem płaciłem 91,- zł a obecnie jest w cenie 58,- zł Smile

Na plus, że kamera sygnalizowała piknięciem brak działania - jeździłem na 101 % ostrożniej bo wiedziałem że w razie W nie ma dowodów Sad Tak się przyzwyczaiłem do kamery, że nie wyobrażam sobie jazdy bez kamery obecnie - jej zakup zwrócił mi się już dwukrotnie. Raz jak wpadłem w dziurę i uszkodziłem oponę i felgę a dwa jako pomoc dla innego poszkodowanego w wypadku (dostałem J'Danielsa).
 
Odpowiedz
Taka nasza mentalnosc, ze wolimy uczyc sie na swoich nie cudzych błedach. @luk4as kończmu ta prywatę i OT.@maccabra nastepnym razem zastanowi sie dwa razy zanim coś kupi z niesprawdzonego zródła
 
Odpowiedz
Ok dzięki panowie. Tylko kwestia czy to jakaś podróbka czy wadliwy oryginał. Fakt faktem kupione trochę taniej, ale zapakowane w blister normalnie.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości