• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 DUO [2x Sony Starvis IMX291 + NT96663]
Hmmm...jesli Ty masz problem ze znalezieniem linku gdzie zarowno ja jak i @pizdys wkleil link to czy nie bedziesz mial problemu z obsluga kamery ?

Ja rozumiem ze masz problem i radzisz sie jak go rozwiazac ale naprawde nikt z nas nie pamieta linkow skladajacych sie z 50 znakow. Na strone producenta tez Cie nie przekieruje bo jest to wersja beta i producent nie wrzucil tego w oficjalu. Jakbys okazal chociac troszke checi znalezienia to wszedlbys na moje 4 ostatnie wpisy i mialbys jak wol podany link

Odpowiedz
Tutaj jest 1.42B do pobrania i z opisem:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid267187
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(Wczoraj, 00:46:18)pizdys napisał(a): @corse, miło slyszec, ze wiedza z forum sie przydala,
Jakby cos jeszcze sprawiało problem to pisz.

Co fo danych GPS na ekranie to one sa w menu w pozycji:
GPS info stamp:
All info (wszystkie informacje)
Speed (tylko predkosc)
Coordinates (wspolrzedne geograficzne)

Jak sie nie myle te dane pomimo ze beda wylaczone, to zapis mimo to bedzie w pliku mp4 zaimplementowany, co oznacza ze w pozniejszym czasie mozesz miec do nich dostep np z poziomu odtwarzacza.(pomimo ze na filmie brak tych danych). Chyba ze GPS calkowicie bedzie wylaczony.
W tym problem,że takie własnie mam ustawienia.Początkowo myślałem,że może to nie jest moduł GPS a jedynie aktywny zasilania.Zresztą jak kupowałem tę kamerkę to myślałem,że ona jest bez GPS bo na pudełku jest tylko napis A 129 Duo.Szybko więc zamówiłem moduł w WD24.Zajrzałem jednak  na kod kreskowy z tyłu przedniej kamery i widzę ,że pierwsze litery to A129DG...Konsultant potwierdził,że kamera bez GPS nie ma litery G w kodzie.Podłączyłem więc zakupiony moduł i jest dokładnie to samo:antena GPS po prawej stronie ekranu (z sygnałem lub bez),prędkość w km/h ale nie widzę współrzędnych.Zatem dokładnie jak z moim modułem (w ustawieniach mam wszystkie).Taki szczegół i specjalnie mi nie przeszkadza.Ściągnę apkę do przetwarzania danych z urządzenia wyposażonego w GPS i zobaczymy co będzie dalej.Moduł oczywiście odesłałem bo dwa są mi zbędne.Swoją drogą myślałem,że tych ustawień jest o wiele więcej,w rzeczywistości wszystko okazało sie banalnie proste.Zastanawiałem się natomiast czy nie lepsze miejsce dla tej kamery byłoby zaraz nad deską rozdzielczą,nie próbowałem tego rozwiązania ale dziś widziałem auto,które miało kamerę właśnie nad deską.Ale już po sprawie bo zamontowane.
Jeśli chodzi o ustawienia to tak dla ciekawości,czy ta kamera ma system ostrzegania przed zmęczeniem i przed zmiana pasa ruchu,bo w widocznych ustawieniach tego nie ma.Czytałem gdzieś,że jeśli urządzenie jest wyposażone to trzeba kalibrować i nie jest to warte "zachodu".Ale jeśli już mam poznać to urządzenie to chciałbym zrobić to dokładnie.

Odpowiedz
@corse prosze Cie kolego wykaz chociaz odrobinke zaangazowania i poczytaj forum. Dwie strony wstecz nad Twoim wpisem @pizdys dokladnie opisuje rzeczy o ktore Ty pytasz. Wszystko o co pytales bylo dokladnie opisywane na tym forum. Dokladnie w tym temacie A129 a Ty dalej pytasz. Miales sie zapoznac z tematem zanim zapytasz. Wiem wiem jestes panikarz , ale to Cie nie zwalnia z myslenia... recy opadaja

Odpowiedz
Witajcie, mam Viofo A129 Duo i właśnie wgrałem ponownie fw 1.24B. Ale gubi mi cały czas godzinę. Strefa czasowa ma -2 , dokonywałem ustawień godziny z poziomu kamery i poprzez aplikacje. I cały czas gubi mi te godzinę....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Hmmm a nie powinno byc +2 ?

Odpowiedz
( 2 godzin(y) temu)luk4as napisał(a): Hmmm a nie powinno byc +2 ?

ano powinno być
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz
Aaaaaa, ok, dzięki wlk chłopaki

Odpowiedz
Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, ale właśnie wpadła mi do głowy taka oto myśl, aby można było formatować kartę także przyciskiem BT. Nie wiem jak inni, ale ja mam w zwyczaju ręcznie formatować kartę. Aplikacja jest nadal niedoskonała, a niektórzy mogą nawet nie mieć możliwości korzystać z niej. Robiąc ten format z poziomu kamery niepotrzebnie ujawniamy dla osób postronnych obecność urządzenia w aucie. A tak, rach ciach i po formacie z pozycji przycisku.

Odpowiedz
Nie zostanie to wprowadzone poniewaz przycisk zostal stworzony w konkretnym celu. Jeden by chcial przyciskiem formatowac karte inny wlaczac wifi a inny wylaczac nagrywanie. Niestety Viofo nie zmieni dzialania przycisku. Nawet nie planuje wprowadzac dwufunkcyjnosci czyli przycisnij / przytrzymaj

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 4 gości