Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
Ok, dzięki. Już ją zamówiłem i mam nadzieję, że to rozwiąże mój problem. Dziękuję za porady w tym temacie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Inne teraz pytanie. Czy w związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy konieczne jest zmiana też strefy czasowej w kamery Viofo A129? Niestety godzina mi się sama nie zmieniła.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

(30-10-2018, 14:22:17)zarebski81 napisał(a): Ok, dzięki. Już ją zamówiłem i mam nadzieję, że to rozwiąże mój problem. Dziękuję za porady w tym temacie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Inne teraz pytanie. Czy w związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy konieczne jest zmiana też strefy czasowej w kamery Viofo A129? Niestety godzina mi się sama nie zmieniła.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Przepraszam, chyba pytanie w złym wątku wstawiłem, ale coś mi Tapatalk szwankuje. Niby wchodzę w temat A129 A jestem de facto w wątku dot. Kart pamięci....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Musisz ręcznie przestawić na +1h.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
kwestia zmian czasu to w wielu kamerach problem, warto po zmianie godziny +1h dokonac formatu karty bo kamera bedzie podmieniac niewlasciwe pliki wideo i moze sie okazac ze nagrania sprzed godziny wlasnie zniknely.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Przy formacie wszystkie znikną.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Przynajmniej nie bedzie watpliwosci ktore zniknely a ktore nie Wink
Ale mimo to format jest wskazany bo w pewnych sytuacjach (szczegolnie jak sie cofa czas), kamery potrafia dziwnie sie zachowywac, kiedys mialem przypadek ze w ogole nie rozpoczynala nagrywania po podlaczeniu zasilania.

Kamery Blackvue robia pelny format za kazdym razem kiedy zmienimy czas recznie (ostrzegajac ze nastapi format).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(29-10-2018, 23:00:25)marekelb napisał(a): pomarańczowe (bez plusa) są OK
czerwone (z plusem) są be

(29-10-2018, 22:35:37)luk4as napisał(a): Kamera zapisuje z predkoscia max 18 czyli czy karta ma 30 czy 90 to i tak nie wykorzystuje tej predkosci. Sytuacja sie zmienia jesli wsadzamy karte do czytnika i cos chcemy zgrac / wgrac
Ale jak będzie chciał użyć do innych rzeczy, to większa prędkość zapisu się przyda.

Poszło mobilnie.

Hmm.. a na pierwszej stronie jest pomarańczowa 128gb jako nie polecana(MB-MP128D), z ryzykiem uszkodzenia karty.

Jaką kartę 128gb polecicie do Viofo a119 v1 ? z 1 strony tylko dwie są jako polecane(Samsung EVO 128GB
MB-MP128DA/EU i MIXZA 128GB Shark Edition) ale niestety nigdzie już niedostępne.

Ktoś coś poleci?
 
Odpowiedz
@luk1121, EVO nie jest polecana, ale obok jest ze w kamerze Thinkware F770, i podtrzymuje ten wpis jako nadal aktualny,
producent Thinkware zrobil bardzo duzo aby ta karta pamieci nie dzialala poprawnie - tak dobrze czytasz, aby nie dzialala.

Thinkware jest tez "producentem" kart pamieci na ktorych tez chca zarobic- dlatego robia wszystko aby dzialaly tylko ich karty pamieci (w cenie 2-3x wiekszej), i aby nikt nie kupowal Samsunga (popularnego w Korei gdzie robi sie tez kamery Thinkware i gdzie sa bardzo popularne).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Ok już wszystko jasne,nie popatrzyłem na czerwoną tabelkę dzięki za odpowiedz.
 
Odpowiedz
Czy do Viofo A119 nie jest czasem najlepszym zakupem w kategorii jakość/cena - MIXZA Tohaoll 64GB ?

wg. tabelki jest full kompatybilna, cena mniejsza niż Samsung i jak przypuszczam mało kto się bawi w podrabianie MIXZA

przy okazji to ile godzin nagrań średnio wchodzi na kartę tej pojemności w Viofo ?
 
Odpowiedz
Witam.
Nie mogę się doczytać.... Karta 32 gb na ile minut nagrań wystarczy.
Zastanawiam się czy warto dopłacać do 64gb jeżeli robię trasy max 1 godzina
 
Odpowiedz
Ze 4godź. w 1080p. Na 1str masz tabele.
A129 Plus-G   i G1WH
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości