• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jakie 3 kamery chcesz zobaczyc w porownaninu z Blackvue DR900S 4K? Mozesz wybrac 3 rozne kamery z listy nizej
Ankieta jest zamknięta.
GoPro HERO6 4K
6.78%
4 6.78%
Yi Litte 4K
11.86%
7 11.86%
Dahua 81230EP-Z 4K+
13.56%
8 13.56%
NextBase 612GW 4K
3.39%
2 3.39%
DDpai mini3 2K+
13.56%
8 13.56%
"Dyktator" Viofo A119
18.64%
11 18.64%
Blackvue DR750S 2CH 1080p
18.64%
11 18.64%
Viofo A129 DUAL
13.56%
8 13.56%
Razem 59 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K)
Moim zdaniem w porownaniu powinny brac udzial tylko kamery dualne. Bo wiadomo ze raczej 99% klientow kupi sprzet 2CH a nie 1CH.

Mysle ze sensowne bedzie porownanie DR750 DR900 A129 ...

Odpowiedz
Mysle ze A129 bedzie jakos z dr900s dostepna lub kilka tygodni po niej wiec moze wstrzymamy sie aby bylo to co kazdy chce zobaczyc?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Jestem za!

Wysłano ze smartfona

Odpowiedz
(20-05-2018, 21:39:46)luk4as napisał(a): Moim zdaniem w porownaniu powinny brac udzial tylko kamery dualne. Bo wiadomo ze raczej 99% klientow kupi sprzet 2CH a nie 1CH.

No nie wiem - nie każdemu się chce ciągnąć kable przez cały samochód, a w przypadku kombi sprawa komplikuje się jeszcze bardziej (trzeba puścić kabel w oryginalnych peszlach - prawdopodobnie nie objedzie się bez zrzucania podsufitki i obicia klapy bagażnika)

Odpowiedz
DR900S to kamera ktora najwieksze zmiany (i jedyne), ma w kamerze przedniej, wystepuje tez jako kamera 1CH, wiec mysle ze jej porownanie bedzie sie koncentrowac w 80% na kamerze przedniej, inne kamery w testach (1CH) sa tu odniesieniem i mysle, ze ciekawe jest zobaczyc jak 4K blackvue ma sie do innej kamery 4K (np Yi Lite - bo ona jest barszo zblizona).

Wieczorem dodam do ankiety A129 i kazdy moze zmienic oddany glos.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Sam nie mogę zmienić oddanego głosu,
@pizdys poproszę o ręczną zmianę na Viofo A129 DUAL kosztem Yi Litte 4K

Dziękuję

Odpowiedz
@szaniu, gotowe.
thx!

Odpowiedz
Proszę o zmianę mojego głosy z viofo 119 na 129. Dziękuję

Odpowiedz
@driverek, gotowe,
thx!

[EDIT]
jak A129 sie zalapie to sie zalapie, jak nie to oddzielne porownanie zrobimy i tez dobierzemy jej przeciwnikow,
tak wiec, mamy "szerokie pole do dzialania" i robienia porownan.

Odpowiedz
Prawdopodobnie A129 nie będzie w porównaniu (z prostej przyczyny) została dodana znacznie później do ankiety niż reszta kamer :p

Odpowiedz
Przyznam szczerze, że mnie najbardziej interesuje porównanie A129 z DR900S, bo jestem na rozstaju między tymi dwoma kamerami i czekam na ich testy.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości