Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamera dual - jaka ?
#1
Biorac pod uwage ze kamery dualne staja sie coraz bardziej popularne zapraszam do dyskusji na ten temat. Kto co poleci ? Czy warto pchac sie w DR900S-2CH czy tez F800 ? A moze wystarczy A129 ? Moze inne propozycje ?
 
Odpowiedz
#2
F900 - ?
cos przeoczylem?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
Oczywiscie mialem na mysli F800

Cena DR750 340 euro ... troszke potanialo. Cena DR900 jak na razie wywindowana w gore ... nie spodziewalem sie az tak wysokiej ceny Sad
 
Odpowiedz
#4
F800 jest juz troche "stara", ma swoje zalety (np najbardziej cenie tryb parkingowy i fotoradary, i jakosc wykoania),
ale jakosc nagran odbiega od normy... DR900S znokautuje F800 pod wzgledem jakosci nagran bez watpienia...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
@pizdys Hmm.... a biorac pod uwage cene na dzien dzisiejszy DR750 za 340 euro i DR900 za 570 euro ? Uwazasz ze warto doplacic te 230 euro ?
 
Odpowiedz
#6
Jeszcze nie wiem, ale jak bede miec DR900S to sie dowiem,
Napewno w dzien bedzie z przodu lepiej, ale w nocy nie we wszystkich sytuacjach DR900s moze byc lepsza.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#7
Co sądzicie o SIV S10 dual? Inne np SIV M6S czy M13 (lusterko) odpadają, bo za lusterkiem mam dość szeroki pasek zaciemniający i czujnik deszczu. Czy konkurencja Mio w podobnej cenie będzie lepsza? Czy może dołożyć i kupić A129? Opcjonalnie plusem będzie tryb parkingowy, ale nie jest obowiązkowy, bo planuje podłączyć dvr przez powerbank (tu też pytanie czy każdy jeden się nada). Ten SIV S10 dual mnie zainteresował przez swoją budowę , czyli dwie kamerki luzem i jednostka też osobno. Chciałbym się zmieścić w 1000 pln (razem z kartą i powerbankiem) i co taniej a dobre to tylko na plus. Jeszcze to mikavi pq3 dual ciekawie wygląda.
 
Odpowiedz
#8
SIV S10 będzie od PQ3 o tyle lepszy, że ma 2x FHD, a w PQ3 ten tylny moduł jest taki trochę pro forma, max rozdzielczość to chyba 480p tylko.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#9
Witam serdecznie!
Jestem tu nowy i też szukam kamerki do samochodu, najlepiej duala.
Widziałem dzisiaj nową kamerkę od VIOFO a129. Dual, bluetooth i wifi. Sony Starvis Image Sensor zarówno z przodu jak i z tyłu.
Cena w Chinach bodajże 170 USD czyli ok. 617 zł (z ewentualnym VAT'em wyjdzie jakieś 760 zł).
Czy ktoś wie, czy kamerką jest warta swoich pieniędzy?
 
Odpowiedz
#10
Jakby kosztowala 1100 zl to dalej bylaby warta tej kasy
 
Odpowiedz
#11
Wie ktoś może, kiedy i w jakiej cenie będzie dostępna w Polsce?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości