Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDPai X2 Pro oraz aplikacja DDPai się nie widzą, brak komunikacji
#1
Witam,

mam duży problem, otóż zakupiłem rejestrator DDPai X2 Pro który, nie jest wykrywany przez zainstalowaną aplikację producenta DDPai, tzn. mam zainstalowane aplikację w smartfonie Android 7.0 który nie wykrywa kamery, w drugim urządzeniu jakim jest tablet też system to Android 7.0 - tu z kolei w ogóle nie można zainstalować oprogramowania DDPai  bo wersja Androida jest niezgodna z aplikacją.
Myślę sobie pewnie jest uszkodzona kamera, biorę trzecie urządzenie tablet Ipad 3 i tu aplikacja działa, choć ma dużo okrojonych funkcji i bardzo wolno funkcjonuje. 

Niestety bez możliwości komunikacji DDPai X2 Pro ze smartfonem który zawsze jest w kieszeni funkcjonalność wideorejestratora jest bardzo ograniczona. 
Zna ktoś z Was może rozwiązanie tego problemu ? Nawet w Sklepie Google Play aplikacja ma fatalne recenzje. Dziwi mnie to, że producent dość innowacyjnych produktów w nie najniższej cenie taki bubel programowy jest w stanie wypuścić.  Angry Dodgy
 
Odpowiedz
#2
Dziwne, bo z DDpai mini 3 bylo podobnie (tez nie dzialala z nowym Adroidem), ale wydali poprawki kilka tygodni temu i wszystko zadzialalo, mysle ze musisz poczekac az producent wyda poprawki.

ostatecznie w moim przypdaku aby w ogole kamera ddpai mini 3 zadzialala musialm uzyc starego telefonu ze starym androidem, dokonac aktualizacji FW w kamerze dopiero pozniej nowy telefon sie polaczyl i aplikacja stala sie kompatybilna, nie wiem czy z X2 nie bedzie podobnie.

Swietne kamery robia, ale dzial APP pracuje zbyt wolno jak na obecne potrzeby.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
(27-05-2018, 14:23:28)pizdys napisał(a): Dziwne, bo z DDpai mini 3 bylo podobnie (tez nie dzialala z nowym Adroidem), ale wydali poprawki kilka tygodni temu i wszystko zadzialalo, mysle ze musisz poczekac az producent wyda poprawki.

ostatecznie w moim przypdaku aby w ogole kamera ddpai mini 3 zadzialala musialm uzyc starego telefonu ze starym androidem, dokonac aktualizacji FW w kamerze dopiero pozniej nowy telefon sie polaczyl i aplikacja stala sie kompatybilna, nie wiem czy z X2 nie bedzie podobnie.

Swietne kamery robia, ale dzial APP pracuje zbyt wolno jak na obecne potrzeby.

Witam ponownie,

dopiero niedawno rozgryzłem temat, oprogramowanie zadziałało - ściągnięto najnowszą wersję oprogramowania DDPai z dn. 28.05,  sformatowano kartę pamięci, na kartę ściągnięto najświeższy firmware, odpalono kamerkę i oprogramowanie zadziałało na Android 7.0. Dzięki wielkie pizdys na pomoc.

Natomiast mam takie jeszcze pytanko w jaki najprostszy i najbardziej bezpieczny dla instalacji auta, sposób stałego zasilania rejestratora wybrać, chodzi mi o to żeby nie blokować jedynego gniazda zapalniczki w samochodzie, zastanawiam się nad takim rozwiązaniem DOD DP4. Rozumiem że w takim przypadku podpina się adapter zasilania do skrzynki bezpiecznikowej w dowolne wolne miejsce ? 

Czy wbudowany w adapter DOD DP4 układ oszczędzający akumulator przy jego spadku napięcia (próg odcięcia ~ 11,5 V nie będzie "się gryzł" w układem odcinającym zasilanie wbudowane w rejestrator (próg odcięcia ustawiony na 12 V) ? 
A może jest inny wart polecenia, bezpieczny sposób podłączenia mojego DDPai X2 Pro do instalacji samochodu ?
 
Odpowiedz
#4
unikaj DOD DP4 jak ognia, lepiej Vico Power Plus.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#5
Hm.....a to czemu możesz więcej coś napisać. Wspomniałem że mój DDPai X2 Pro ma już wbudowany układ zabezpieczający rozładowanie akumulatora, zresztą takie było m. in. kryterium wyboru wideorejestratora, Vico Power Plus cena ~250 zł, DOD DP4 cena ~ 90-100 zł, raczej interesował mnie układ w którym mogę w prosty dla siebie i bezpieczny sposób podłączyć na stałe zasilanie a ten DOD DP4 taki mi się właśnie wydawał.
 
Odpowiedz
#6
DP4 odcina przy 11.5V to poziom przy ktorym akumulator jest juz uszkodzony, i ledwo zdatny do odpalenia silnika, 10-20 takich maratonow i zima auto juz nie odpali (napewno diesel).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości