• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwie kamery A119S GPS
Czy jest ktoś chętny na dwie kamery VIOVO A119S z GPS. Lub każdą z osobna ? Każda ma jeszcze ponad pół roku gwarancji od krajowego dystrybutora. W komplecie wszystko oprócz samo przylepek. Bo zużyłem. Ale dodaję swoje (czarne). 
Do każdej kamery karta 64B GB Samsung. Do każdej kamery zasilanie : https://www.wideorejestratory24.pl/adapt...-samochodu.
A jak komuś się przyda przewód USB. Przedłużacz. Przód - tył. To przewód 3 m gratis.
Krótko mówiąc. 800 zł. za komplet. 400 zł za jedną. Proste ?
Aha. Wysyłka gratis.
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 

Odpowiedz
Widzę, że A129 Dual weszła mocno i jesteś zdecydowany na zmianę Smile
Kusisz, oj kusisz... tylko te mocowania/piny w A119* Sad a ja planuję demontować kamerę dość często.
Życzę, aby znalazł się kupiec i na pewno będzie zadowolony Smile

Odpowiedz
(15-06-2018, 14:43:50)Krisu napisał(a): Widzę, że A129 Dual weszła mocno i jesteś zdecydowany na zmianę Smile
Kusisz, oj kusisz... tylko te mocowania/piny w A119* Sad a ja planuję demontować kamerę dość często.
Życzę, aby znalazł się kupiec i na pewno będzie zadowolony Smile

No. Jak zwykle się napaliłem  Smile A poza tym lubię zmiany.
A co do pinów to po zastosowaniu tego prostego i taniego tricku :
https://www.youtube.com/watch?v=QMnKq4AERsc
Nie mam od roku żadnych problemów. Z tym że ja bardzo rzadko demontuję kamery.
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 

Odpowiedz
Nie chce robić OT mam A119 od 2 lat i wyciągam prawie codziennie i nie mam problemów z pinami oczywiście wersja v2. Więc nie rozumiem jak można je uszkodzic,chyba że ktoś robi to "metoda na hama" Smile ja robię to delikatnie i równolegle do toru jazdy

Odpowiedz
Potwierdzam - chyba trzeba by wsuwać kamerę zupełnie z boku dodatkowo dociskając na chama żeby wygiąć te piny. Robiąc to w miarę delikatnie we właściwym kierunku również u mnie nic się z pinami nie dzieje już od roku.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości