• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedam] Oferta przedsprzedaży Viofo A129 DUAL dla forumowiczów AW
Zapraszam forumowiczów Autowrzuta do specjalnej oferty przedsprzedaży już praktycznie hitowej kamery Viofo A129 DUAL w sklepie WR24.PL w specjalnej cenie promocyjnej 799 zł.

Jak skorzystać z oferty? 
To proste! Wystarczy wysłać maila na adres bok@wr24.pl z zamówieniem, które będzie zawierać następujące informacje:

• imię i nazwisko osoby zamawiającej
  • nick z forum AW
  • adres email
  • numer telefonu
  • adres dostawy
  • formę dostawy - tutaj cennik: https://www.wideorejestratory24.pl/warunki-dostawy (bez paczek pobraniowych)
  • dane do faktury (jeśli potrzebna)
  • przedmiot zamówienia - jeśli poza kamerą potrzebne są jakieś dodatki, np. karta pamięci, filtr itp.
Tak przesłane zamówienie zostanie przez nas ręcznie zarejestrowane w systemie, a na adres email zamawiającego zostanie wysłane systemowe potwierdzenie zamówienie z danymi do przelewu. Zamówienia w przedsprzedaży będą rozliczane wyłącznie przelewem z góry. Dane do przelewu będą przesłane w potwierdzeniu zamówienia na email.  
UWAGA! Proszę NIE przesyłać zamówień przez forumowe PW!

Kiedy zamówione kamery będą wysyłane?
Pierwszej partii A129 spodziewamy się pod koniec czerwca lub w pierwszych dniach lipca - wysyłki do klientów będą realizowane natychmiast po otrzymaniu pierwszych partii towaru. Realnie należy oczekiwać dostawy nie wcześniej niż 2-3 lipca 2018 roku, aczkolwiek ten termin może jeszcze ulec zmianie (będę informował w tym wątku). Oczywiście wysyłane będą wyłącznie zamówienia wcześniej rozliczone przelewem z góry.

Jakie są ograniczenia przedsprzedaży?
Przedsprzedaż w tej formie trwa do 29 czerwca 2018 (piątek) lub do wcześniejszego odwołania, gdyby popyt przekroczył podaż w pierwszej dostawie.

UPDATE 27.06.2018
Dostawa A129 już jest w Polsce, od jutra, tj. 28.06.2018 realizujemy zamówienia z przedsprzedaży oraz w sprzedaży regularnej. Zamówienia można składać bezpośrednio na WR24.PL - nie ma potrzeby pisania maila na bok@wr24.pl.

UWAGA! Specjalna oferta dla spóźnialskich! ;)
Z kuponem rabatowym AUTOWRZUTA129 w sklepie WR24.PL otrzymacie przedsprzedażową cenę 799 zł za kamerę A129 DUAL! Kupon ważny do poniedziałku 2 lipca włącznie!

Zapraszam serdecznie:
https://www.wideorejestratory24.pl/kamer...9-gps-dual

[Obrazek: img2018062.jpg]
Dawid Lorenz

Sklep WR24.PL - kamery samochodowe, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Ale wtopa XD Napisałem pierwszego maila "bioooorę, zaklepuję" i dostałem na niego autoodpowiedź Smile
Na szczęście w drugim mailu poszły już moje dane kontaktowe Big Grin A i tak pewnie nie liczy się termin rezerwacji, tylko fakt wpłaty $$$.

Odpowiedz
Ja się zdecydowałem i zamówiłem. Oferta zadziałała jak katalizator reakcji.

Chodziło mi o sensowny dual, ale DR900S niewiele widzi po zmroku i się przegrzewa. Przy tym z pewnych względów zasilanie najlepiej mi brać z USB i potrzebne mi dopasowane filtry polaryzacyjne, co jest w A119/129.
Viofo jako firma działa sprawnie i zapewne wkrótce wyjdzie model z większą rozdzielczością, który da się wpiąć w nową podstawkę bez potrzeby odklejania lub wymiany kabli, a do tego czasu A129 powinno dawać przyzwoity zapis, wystarczający dla dowodzenia braku winy w razie jakiegoś wypadku.

Odpowiedz
Dobry wybor. Tez zamowilem. Oby przyszly do nas przed weekendem i nie bylo z nimi problemow

Ja jeszcze kupilem B-124. Mysle ze to fajny zestaw na teraz zanim Viofo wypusci jakiegos kozaka na miare dzisiejszych czasow. Tez chcialem DR900 ale jego wady mnie zniechecily.

Odpowiedz
Ja także zdecydowałem się na A129.
Miejmy tylko nadzieję, że ta pierwsza seria nie będzie miała wad!
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Cześć wszystkim! Piszę w imieniu Dawida (evad), który aktualnie nie ma dostępu do internetu - w dniu jutrzejszym do naszego biura dotrze pierwsza dostawa Viofo A129 i właśnie jutro rozpoczną się wysyłki wprost z naszego sklepu - być może przetestujecie sprzęt jeszcze przed weekendem.

Odpowiedz
Właśnie. chciałem to napisać, bo dostałem e-maila z powiadomieniem, że są dostępne. REWELACJA Smile

Odpowiedz
I cyk, foteczka na potwierdzenie :-)

[Obrazek: xJjeFdq.jpg]

Odpowiedz
a ja nie dostałem potwierdzenia na maila ... mam nadzieję, że o mnie nie zapomnieliście ...

Odpowiedz
@tineid - daj, daj, daj Smile Hehe moglibyście wysłać już dziś, to byłaby szansa, że dojdą przed piątkiem.

Odpowiedz
@luk4as - Maile wysyłane są przez system sprzedażowy - jeśli się zapisałeś, powinieneś otrzymać wiadomość. Sprawdziłem wychodzące wiadomości z maila i mam całą listę powiadomień o uruchomieniu sprzedaży, więc wiadomości do zapisanych osób zostały wysłane - być może folder SPAM?

@Krisu - chcielibyśmy już dzisiaj, ale to zdjęcie niestety pochodzi z magazynu dystrybutora Sad

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości