Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mio MiVue C320 Full HD/2"/130-problem
#1
Cześć. 
Kupiłem do nowego samochodu dwie nowe w/w kamerki. Czasami przy włączaniu silnika  pojawia się napis " Nawiązywanie połączenia USB..." i kamera nie zaczyna nagrywać. W obu występuje ten problem. Wymiana kabla i karty micro SD nic nie pomaga. Używałem karty Samsung 32 EVO Plus 32 i 64.
Aby działała trzeba Mio odłączyć od zasilania i włączyć.Samochód nowy, kupiony w polskim salonie. 
Można tego nie zauważyć i wydarzy się np kolizja a kamera będzie nadal nawiązywać połączenie USB i nic się nie na gra :-(

Proszę o pomoc  Smile
 
Odpowiedz
#2
(07-07-2018, 11:53:01)Nett68 napisał(a): Cześć.
Kupiłem do nowego samochodu dwie nowe w/w kamerki. Czasami przy włączaniu silnika pojawia się napis " Nawiązywanie połączenia USB..." i kamera nie zaczyna nagrywać. W obu występuje ten problem. Wymiana kabla i karty micro SD nic nie pomaga. Używałem karty Samsung 32 EVO Plus 32 i 64.
Aby działała trzeba Mio odłączyć od zasilania i włączyć.Samochód nowy, kupiony w polskim salonie.
Można tego nie zauważyć i wydarzy się np kolizja a kamera będzie nadal nawiązywać połączenie USB i nic się nie na gra :-(

Proszę o pomoc Smile


Proponuje najpierw zresetować do ustawień fabrycznych a jak nie zadziała to wgrać na nowo firmware, bo z jakiś przyczyn kamerka wchodzi na zasilaniu w tryb pamięci masowej.
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
#3
Dzięki. Póki co zresetowałem. Dzisiaj sprawdzę, czy działa. Jeżeli musiałbym wgrać na nowo firmware, to czy normalnie podłączam kamerkę do komputera za pomocą usb i szukam na stronie Mio ?

Z góry dziękuję :-)
 
Odpowiedz
#4
(08-07-2018, 10:48:22)Nett68 napisał(a): Dzięki. Póki co zresetowałem. Dzisiaj sprawdzę, czy działa. Jeżeli musiałbym wgrać na nowo firmware, to czy normalnie podłączam kamerkę do komputera za pomocą usb i szukam na stronie Mio ?

Z góry dziękuję :-)

Tu masz wszystko:

https://service.mio.com/M0100/FileReader...olish.html

Powodzenia
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości