Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CVR-A7810-G PRO = RUCCESS ,czy mam chiński odpowiednik
#1
Hej jakiś czas temu kupiłem kamerke z chin, ale wtedy nie było softów jeszcze pod A12

https://pl.aliexpress.com/item/A12-Ambar...1285dfa351

Czy są już softy od StreetStorm pod to ustrojstwo. Bo już gubię się w numeracji tych urządzeń. Nie chciałbym uceglić kamerki. Proszę o info i pozdrawiam
 
Odpowiedz
#2
Aktualnie ta kamera z procesorem Ambarella A12 na stronie Street Storm ma oznaczenie CVR-7812-G PRO (chyba byli zmuszeni zmienić oznaczenie, bo z tym był już chyba niezły galimatias, pod jedną nazwą w zasadzie dwie różne kamery), na chwilę obecną nie ma dla niej aktualizacji softu.
Wsparcie jest dla  kamer z serii CVR-A7810, ale tylko z procesorem A7
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
#3
A CVR-A7810-G PRO nie ma procesora A12 ? Soft od nich nie pasuje do tego co podałem na alli ?
 
Odpowiedz
#4
(08-07-2018, 14:56:07)ggregorii napisał(a): A CVR-A7810-G PRO nie ma procesora A12 ? Soft od nich nie pasuje do tego co podałem na alli ?

Jest A12 po zakończeniu produkcji z prockiem A7, ale u ruskich jest teraz pod nazwą co wcześniej pisałem (CVR-A7812-G-PRO).
Jeżeli chodzi o soft z ich strony to jest V7.2, ale dla procesora A7, taką jak ja mam i raczej muszę Ciebie rozczarować,  nie podejdzie pod A12, bo to są jednak dwie różne kamerki mimo takiej samej nazwy.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
#5
Dokladnie to sa kompletnie 2 rozne kamery, pomimo ze obudowa jest taka sama i nazwa z dodatkiem PRO, to mial byc "zabieg" kontynuowania dobrej sprzedazy, ale nie udalo sie to glownie dlatego ze swienie dopracowane oprogramowanie od prawdziwej A7810 nie dziala z nowa na procesorze A12 (co jest zrozumiale), nie ma Low-bitrate, nie ma swietnie przemyslanego menu wraz ze skrotami pod przyciskami, nawet nikt tam nie robi aktualizacji na miare oczekiwan...

Z czasem wyszly nowe kamery na kondensatorach i zakup juz nawet oryginalnej A7810 staje sie malo oplacalny, nie ukrywajac ze to naprawde swietna kamera byla, a pod wzgledem menu nawet dzisiaj ciezko o lepsza kamere z lepiej dopracowanym menu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#6
Szkoda myslalem ze da sie wrzucic cos bardziej rozbudowanego. A jaka kamerke byscie polecili jako update dla tej co mam.
 
Odpowiedz
#7
W 100% idealnego nastepcy nie ma ale tutaj mozesz przeczytac wiecej o mozliwej propozycji wraz z tym co zyskasz a co tracisz zmieniajac A7810:

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid264879
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości