Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
instrukcja obsługi do viofo wr1
#1
Witam kupiłem 2 kamery jedną w Polsce drugą na chińskim portalu i do tej z chin nie dostałem Polskiej instrukcji .            Ma ktoś może instrukcje do WR1w języku Polskim ?
 
Odpowiedz
#2
Kupiłem u Chińczyka, nie dałeś zarobić Polakowi. Polak musiał się napracować, żeby to przetłumaczyć. Nie głupio Ci teraz prosić o instrukcje ? Myślę, że któryś z PL dystrybutorów na pewno Ci ją sprzeda .....
 
Odpowiedz
#3
Na początku kupiłem wr1 u Chińczyka i czekałem na dostawę . W tym samym czasie kupiłem dla brata w polskiej dystrybucji a119 ,więc dałem zarobić skośnookim sprzedawcom i polskiemu sprzedawcy .Więc stąd mój post. Więc jeżeli nie możesz pomóc to bez sensu udzielasz się w dyskusji . Forum jest po to aby pomagać a nie pokazywać swoją wyższość.
 
Odpowiedz
#4
Pomoc to ja Ci moge jak zgubisz instrukcje ktora dostales przy kupnie kamerki ale nue rob z ludzi pelikanow. Ktos zaplacil za przetlumaczenie instrukcji i da Ci ja za free ? Jakbys wykazal chociaz troszke checi to w gogle bys znalazl. Ale widze ze wszystko u Ciebie po najnizszej linii oporu
 
Odpowiedz
#5
Jest 2 oficjalnych dystrybutorów w Polsce, zapytaj u źródła Wink


https://www.viofopolska.pl/o-nas


http://www.viofo.pl/kontakt

Starym, sprawdzonym jest ten z drugiego linka Smile


Tap, tap, tap, Tapatalk Wink
 
Odpowiedz
#6
@luk4as
Dzięki za super odpowiedź, rewelacyjny poziom reprezentujesz
@orte
Dobry pomysł dzięki
 
Odpowiedz
#7
Witam!
Panowie po co te nerwy, instrukcja obsługi to nie najnowsza powieść Stephena Kinga Smile

@popolski87
wyślij na info@viofopolska.pl maila w sprawie instrukcji obsługi, podeślemy pdf'a,
za chwilę wszystkie instrukcje znajdziesz na naszej stronie, już teraz mamy do części urządzeń.
Czekamy aż administrator zaktualizuje stronę i zakończy się temat instrukcji obsługi.
 
Odpowiedz
#8
@popolski87 widzisz wystarczy ruszyc glowa. Przy tym nawet wysokiego poziomu nie trzeba reprezentowac
 
Odpowiedz
#9
@luk4as
Dziękuje za radę ,kolejnym razem postaram się reprezentować identyczny poziom taki jak Twój.
@ViofoPolska
super,rewelacja dziękuje za instrukcje, pozdrawiam
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości