• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawigacja Mio 60LM + DVR
Cześć,

posiadam nawigację Mio 60LM z wbudowanym wideorejestratorem. Niestety od nowości nie działa poprawnie. Na początku pamiętam, że pokazywała, że nagrywa, ale nie było plików na karcie pamięci. Temat sobie darowalem, bo miałem drugi rejestrator. Niestety się popsuł, więc chciałem uruchomić MIO. Przy okazji aktualizacji map zrobiła się aktualizacja firmware ... i obecnie przy próbie nagrania wyświetla komunikat - brak karty SD. Co ciekawe podłączając nawigacje do komputera mogę z niej korzystać jak z czytnika kart - i wtedy jest ona widoczna.

Sprawadzane na wielu kartach microSD 2,8 GB klasy 4, oraz 16 GB klasy 10.

Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł (poza oddaniem na gwarancję) ? Niestety używa jej osobą, która robi dużo kilometrów - więc średnio mi się widzi oddawanie na 2 tygodnie do sprawdzenia producentowi ;/

Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze kamera nie chce dzialac z Twoimi kartami pamieci,
Karty 2,4,8Gb Class 4 nie sa kompatybine, zostaje wiec 16GB Class 10, ktora powinna dIalac pod warunkiem ze jeat sprawna i "markowa".

Wiec pytanie: co to za karta 16Gb C10 (jako producent) oraz czy pelny test byl wykonany? Stawiam na karte pamieci.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
karta Sandisk Ultra 16GB (z tego co pamiętam kupowana w x-kom) - testu nie wykonywalem, jednak karta w telefonie śmiga bez problemu. Może faktycznie dziś trzasnę test karty i jeszcze raz sporóbuje podejść do tematu.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości