• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119Pro + EVO 64GB - problemy z kartą.
Witam. 
Kamerka jeździ już 2 tydzień w samochodzie, ale coś nie mogę trafić z odpowiednią kartą. Kupiłem evo pomarańczową w jednym sklepie - przysłali czerwoną (odesłałem). Kupiłem następną pomarańczową uhs1 i co - lipa. 

Karta została sformatowana na FAT32 tym programem polecanym na forum. Po włożeniu do kamery nagrywa parę minut, potem zaczyna piszczeć, przerywać - aż w końcu wyskakuje bląd formatowania karty. 
Po podłączeniu pod kompa poprzez czytnik są pliki ale nie można ich otworzyć "problem z renderowaniem pliku". 
Rozdzielczość ta najwyższa 1440p. 
Dodam, że obecnie mam jakiś zwykły Kingston 16GB C4 i przy ustawieniu na 720p nagrywa płynnie wszystko. Wiadome karta jest ta TLC, więc szybko potrzebuję właściwej. 

Ten "h2testw" wyrzuca coś takiego: 
Kod:
Warning: Only 1037 of 63985 MByte tested.
The media is likely to be defective.
105.0 MByte OK (215227 sectors)
931.9 MByte DATA LOST (1908549 sectors)
Details:0 KByte overwritten (0 sectors)
0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
931.9 MByte corrupted (1908549 sectors)
0 KByte aliased memory (0 sectors)
First error at offset: 0x0000000006917600
Expected: 0x0000000006917600
Found: 0x00eaacb0c0f30657
H2testw version 1.3
Reading speed: 12.9 MByte/s
H2testw v1.4

Karta podróbka czy jakiś problem z kamerą? Kamera kupiona w WR24, karta niestety na allegro. Proszę o pomoc, bo nie wiem co teraz zrobić.

fotka1
fotka2

Odpowiedz
Sądząc po tym co wkleiłeś w kodzie, to karta jest wadliwa.
Ja bym ją reklamował na Twoim miejscu (nagraj przy okazji, jak ją wkładasz do czytnika i testujesz, bo na alle różne szuje się trafiają).

Odpowiedz
Wielokrotnie bylo poruszane zeby kupowac w sprawdzonych sklepach typu xkom electro.pl oleole ... moja 256 z xkoma smiga az milo

Odpowiedz
(04-09-2018, 21:09:22)luk4as napisał(a): Wielokrotnie bylo poruszane zeby kupowac w sprawdzonych sklepach typu xkom electro.pl oleole ... moja 256 z xkoma smiga az milo

Sprawdza się stara maksyma, kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje.
@maccabra, reklamuj jak najszybciej, nie ma na co czekać.

Odpowiedz
Nie wiadomo czy @maccabra kupil tanio. Moze tylko wygodnie bo np lubi allegro

Piszesz ludziom gdzie maja kupowac a oni dalej swoje tym bardziej ze my uczymy sie na bledach i dajemy rady zeby inni ich nie popelniali

Odpowiedz
Taka nasza mentalnosc, ze wolimy uczyc sie na swoich nie cudzych błedach. @luk4as kończmu ta prywatę i OT.@maccabra nastepnym razem zastanowi sie dwa razy zanim coś kupi z niesprawdzonego zródła

Odpowiedz
Ok dzięki panowie. Tylko kwestia czy to jakaś podróbka czy wadliwy oryginał. Fakt faktem kupione trochę taniej, ale zapakowane w blister normalnie.

Odpowiedz
(04-09-2018, 22:07:26)maccabra napisał(a): podróbka czy wadliwy oryginał.
No własnie, problem w tym ze sprawdzony sprzedawca nie sprzedaje "fake" a jeżeli sprzedawca ok i towar oryginalny to z reklamacja nie powinno być problemu, wkrótce okaże się co to za sprzedawca, mam nadzieje ze dobrze trafiłeś i nie wywaliłeś kasy w błoto, Powodzenia i daj znać.

Odpowiedz
(04-09-2018, 19:24:15)maccabra napisał(a): Karta podróbka czy jakiś problem z kamerą? Kamera kupiona w WR24, karta niestety na allegro. Proszę o pomoc, bo nie wiem co teraz zrobić.

fotka1
fotka2

Ta karta to na 99,99% fake. Wygląda podobnie, ale kilka detali w porównaniu z oryginałem (miałem przed chwilą w ręku) jest innych.

Z lewej karta MB-MP64G (U3), z prawej starsza wersja MB-MP64D (U1), już nie ma jej w oficjalnej sprzedaży - zwracam uwagę szczególnie na oznaczenia i numery seryjne na rewersie karty.

[Obrazek: img2018090.jpg]
[Obrazek: img201plp.jpg]

To, o czym zawsze mówię, a ostatnio też napisałem w poradniku - na kartach pamięci do wideorejestratorów nie wolno w żadnym wypadku oszczędzać! Lepiej oszczędzić na kamerze, niż na karcie. 

Więcej do poczytania na ten temat tutaj:
https://wr24support.freshdesk.com/suppor...z-kamerami
https://www.wideorejestratory24.info/201...kamer.html
Dawid Lorenz

Sklep WR24.PL - kamery samochodowe, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(04-09-2018, 21:46:49)luk4as napisał(a): Nie wiadomo czy @maccabra kupil tanio. Moze tylko wygodnie bo np lubi allegro

Piszesz ludziom gdzie maja kupowac a oni dalej swoje tym bardziej ze my uczymy sie na bledach i dajemy rady zeby inni ich nie popelniali

Dowcipniś z Ciebie Wink

Odpowiedz
Aaaa .... dobrze ze @ViofoPolska przypomnialo .... i u pseudo dystrybutorow tez nie kupuj Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości