Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kamerkami
#23
MotoWiochaPL napisał(a):Ciekawe czy jest jakiś dobry zamiennik albo czy da się podłączyć baterię z czegoś innego...
Da się. To bardzo popularny akumulator w rodzinie Nokii :okman:
http://allegro.pl/nowa-100-oryginal-nok ... 23688.html

Znalazłem nową oryginalną baterie w domu , właśnie się ładuje , dam znać ile ''trzyma'' Smile
 
Odpowiedz
#24
Daczer159 napisał(a):
MotoWiochaPL napisał(a):Ciekawe czy jest jakiś dobry zamiennik albo czy da się podłączyć baterię z czegoś innego...
Da się. To bardzo popularny akumulator w rodzinie Nokii :okman:
http://allegro.pl/nowa-100-oryginal-nok ... 23688.html

Znalazłem nową oryginalną baterie w domu , właśnie się ładuje , dam znać ile ''trzyma'' Smile


BARDZO DOBRZE wiedzieć!
Oczywiście daj znać jak trzyma itp itd ;-) Podejrzewam, że powinna wytrzymać troszkę dłużej niż oryginalna bo to nie jakiś totalny chinol i standardy jakieś mieć musi.

To już nie ma co się bać o baterię bo w razie wojny można kupić nową.
 
Odpowiedz
#25
Dziś do pracy znajomy przyniósł mi kamerę: Omega HD 720p zakupioną w realu. Karta 4 giga (nie pamiętam klasy dokładności).
I niestety nie nagrywają się filmy. Po włączeniu normalnie jest obraz i wszystko, naciskam nagrywanie i na dole pojawia się data i aktualny czas. Na górze zaś idzie odliczanie czasu w górę od zera. Wyłączam nagrywanie, przechodzę na podgląd iii "brak plików". Formatowałem, resetowałem ustawienia, kombinowałem i nic...
Dodam tylko ze zdjęcia robi i mogę oglądać, głos nagrywa i też mogę odsłuchiwać. Ale filmów ni hu hu.
Myślałem o twardym resecie, ale nie znalazłem żadnego przycisku. Czy jest takowy na kamerce?? Co sądzicie o takim problemie?? Jak coś to jest na gwarancji i pojedzie wymienić tylko chcę się upewnić czy to nie jakaś pestka. :okman:
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#26
:helou: Anie ma w obudowie takiej malutkiej dziurki ( trochę większa od wykałaczki ) jak jest wtyknij wykałaczkę przy włączonej kamerce powinno pomóc , a jak nie to serwis Sad
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#27
:helou: A sprawdzałeś na kompie czy są filmiki na karcie ???
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#28
zybi2008 napisał(a)::helou: Anie ma w obudowie takiej malutkiej dziurki ( trochę większa od wykałaczki ) jak jest wtyknij wykałaczkę przy włączonej kamerce powinno pomóc , a jak nie to serwis Sad

Dokładnie ,patrząc na kamerkę od przodu ma po prawej stronie z boku taka małą dziurkę która jest opisana jako RESET :picasso:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#29
Chyba że kolega ma taki model http://www.cdmania.pl/omega-rejestrator ... -6064.html no to nie wiem gdzie ma ten RESET :placzek:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#30
Kerad napisał(a):
zybi2008 napisał(a)::helou: Anie ma w obudowie takiej malutkiej dziurki ( trochę większa od wykałaczki ) jak jest wtyknij wykałaczkę przy włączonej kamerce powinno pomóc , a jak nie to serwis Sad

Dokładnie ,patrząc na kamerkę od przodu ma po prawej stronie z boku taka małą dziurkę która jest opisana jako RESET :picasso:

Szukałem dziurek, zakamarków. Wsadzałem wszędzie szpilkę i nicSad Jedyne dziurki to były na górze, ale raczej to mikrofonSad

Kerad napisał(a):Chyba że kolega ma taki model http://www.cdmania.pl/omega-rejestrator ... -6064.html no to nie wiem gdzie ma ten RESET :placzek:


Całkiem możliwe, jutro spisze dokładnie model z pudełka.

Kerad napisał(a)::helou: A sprawdzałeś na kompie czy są filmiki na karcie ???
On sprawdzał w domu, lipa nic nie było. Sprawdzał też na innej karcieSad

Jutro wezmę do pracy swoją kamerkę i kartę i będę robił próby. A jak nie to gwarancja.
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#31
Dziwna sprawa u mnie wszystko smiga Smile i od samego poczatku bylo ok
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#32
Kerad napisał(a):Chyba że kolega ma taki model http://www.cdmania.pl/omega-rejestrator ... -6064.html no to nie wiem gdzie ma ten RESET :placzek:
W tym modelu reset jest w menu,musisz wejść w menu i tam jest opcja reset.
 
Odpowiedz
#33
bombka napisał(a):W tym modelu reset jest w menu,musisz wejść w menu i tam jest opcja reset.
No ale to jest tylko reset ustawień, mnie się wydaje bardziej że jest to : przywróć ustawienia fabryczne.
Tak czy inaczej też nie poskutkowało. :placzek:
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości