• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiomi 70Mai Dash Cam Pro [Hi3556 + Sony Starvis IMX335]
(10-05-2019, 07:49:39)Schodywwindzie napisał(a):
(09-05-2019, 20:03:38)skansen napisał(a):
(09-05-2019, 18:52:23)Schodywwindzie napisał(a): Mam do sprzedania kabel https://www.joybuy.com/600421050.html bo kupiłem do niemieckich aut, a ja mam japońca. Co do ceny i wysyłki możemy się dogadać

Kabel jest dobry. Do "japońca" potrzebujesz jedynie bypassów bezpieczników do samochodów japońskich. Koszt ok. 7zł.
Dzięki za radę ale jak się skapnąłem dzień po to zamówiłem od razu do japonczyka. Dlatego chce się pozbyć kabli do niemieckich aut
Wystaw na allegro i tu na giełdzie - ja w ten sposób niedawno sprzedałem Black Vue Power Magic...

Odpowiedz
Czy da się ustawić tą kamerę w taki sposób żeby nagrywała automatycznie po odpaleniu silnika (pojawia się napięcie w zapalniczce) i wyłączała się po zgaszeniu silnika (napięcie w zapalniczce zanika)?
Jeżdżę na krótkich trasach i na pewno nie będę pamiętać żeby każdorazowo uruchamiać nagrywanie.
Pozdrawiam

Odpowiedz
Tak. Nawet nie da się inaczej :-)

Odpowiedz
Przeczytałem cały temat i było kilka wzmianek na temat trybu parkingowego który nagrywał do wyczerpania baterii to wolałem dopytać Smile

Podsumowując ta kamera to chyba dobry wybór w tym przedziale cenowym i dobry stosunek ceny do jakości?

Odpowiedz
ciekawe nagranie pokazujace ze Xiaomi 70 Mai PRO uzywa HDRa oraz Starvisa:

(testy tej kamery przewiduje zrobic do konca tedo tygodnia)

Ciekawe czy w kompletnych ciemnosciach wypadnie lepiej od A129 bez starvisa... mysle ze tak

https://www.youtube.com/watch?v=sfxSx8937D8

Tak sobie mysle,
Obecnie producenci kamer staraja sie pokazac ze kamera jest w stanie widziec wiecej, niz czlowiek na wlasne oczy, ale co w sytuacji kiedy z daleka na droge wyjdzie np Czlowiek - ktorego kamera zobaczy, ale w rzeczywistosci nawet najbardziej skupiony i doswiadczony kierowca z doskonalym wzrokiem juz nie byl w stanie dostrzec?

W takim wypadku nagranie w sadzie pokaze ze kierujacy mogl uniknac "kolizji", pomimo ze w rzeczywistosci wygladalo to duzo gorzej i nie bylo mozliwosci dostrzec nikogo/niczego...

Takie moje przemyslenia na temat "przesadyzmu" w rozjasnianiu obrazu i "wydobywaniu" wiecej niz sie chyba oczekuje... kamera 70Mai raczej nie widzi wiecej niz ludzkie oko, ale kamery CCTV ze Starvisem juz tak co pokzuje doskonale kamera Dahua IPC-HFW8331E-Z5

w tej doklasnie sytuacji (pomimo ze mam doskonaly wzrok) nie bylo widac kimpletnie nic, ani trawy, ani drzew, ale kamera Dahua widziala to:
(Autentycznie nie sciemniam, pomimo ze wzrok mialem przyzwyczajony do jazdy w nocy, nic nie bylo widac)
Swiatlo bylo jedynie od ksiezyca (pod duzym katem)

[Obrazek: screenpcp.jpg]

https://youtu.be/g-YFZ6QoDSw?t=582

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości