• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119S-G V2 dziwna usterka
Photo 
Witam, moja kamerka podziałała od czerwca. Wczoraj zauwżyłem dziwny ekran, wyświetla tylko część i to same szumy. Kamerka nie była odłączana, ani nikt jej nie uderzył, jest podłączona do gniazda zapalniczki i odłącza się z zapłonem. Menu reaguje, wykrywanie karty też. Kamerka kupiona w Polsce więc będę reklamował, ale czy ktoś ma pomysł co tu się stało?

[Obrazek: comment_Vzu78gjcqE3QpxnVjfO02Cvq0iffnDNL...c6JP6f.jpg]

Odpowiedz
Sprawdz karte pamieci
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(10-10-2018, 21:55:32)manyec napisał(a): Witam, moja kamerka podziałała od czerwca. Wczoraj zauwżyłem dziwny ekran, wyświetla tylko część i to same szumy. Kamerka nie była odłączana, ani nikt jej nie uderzył, jest podłączona do gniazda zapalniczki i odłącza się z zapłonem. Menu reaguje, wykrywanie karty też. Kamerka kupiona w Polsce więc będę reklamował, ale czy ktoś ma pomysł co tu się stało?

Jedna z najczęstszych usterek A119 ostatnio, rozwiązanie w większości przypadków to reinstalacja firmware.

Więcej tutaj:
https://wr24support.freshdesk.com/suppor...e-problemu

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(10-10-2018, 22:47:44)evad napisał(a):
(10-10-2018, 21:55:32)manyec napisał(a): Witam, moja kamerka podziałała od czerwca. Wczoraj zauwżyłem dziwny ekran, wyświetla tylko część i to same szumy. Kamerka nie była odłączana, ani nikt jej nie uderzył, jest podłączona do gniazda zapalniczki i odłącza się z zapłonem. Menu reaguje, wykrywanie karty też. Kamerka kupiona w Polsce więc będę reklamował, ale czy ktoś ma pomysł co tu się stało?

Jedna z najczęstszych usterek A119 ostatnio, rozwiązanie w większości przypadków to reinstalacja firmware.

Więcej tutaj:
https://wr24support.freshdesk.com/suppor...e-problemu

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Dzięki kolego, a już myślałem że szrot

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości