Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
W kolejnej wersji softu bedzie taka opcja. Aktualnie nie mozna
 
Odpowiedz
Dziękuję za informację Smile

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Hej,
macie coś takiego, że na wyświetlaczu kamerki i np. na komie z odczytem obrazu z kamerki, na dolnym pasku (tym z napisami) co jakiś czas obraz się krzaczy?
Na samym nagraniu jest wszystko ok.
A129G DUO GPS + EVO 256GB + Powerbank 10Ah DIY
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013
 
Odpowiedz
Mi krzaczy wyżej na obrazie, ale sądzę, że to jakieś zakłócenia wifi, takie różowo-fioletowe z drobną domieszką zielonego.
Chyba, że się mylę.
[Obrazek: yyem9beu]
 
Odpowiedz
(10-12-2018, 21:37:57)brzoza napisał(a): Mi krzaczy wyżej na obrazie, ale sądzę, że to jakieś zakłócenia wifi, takie różowo-fioletowe z drobną domieszką zielonego.
Chyba, że się mylę.

O ile zakłócenia po wifi na komórce rozumiem, to już na samej kamerce nie. Ogólnie to nie przeszkadza, bo filmiki są poprawnie nagrywane.
A129G DUO GPS + EVO 256GB + Powerbank 10Ah DIY
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013
 
Odpowiedz
Sorry, coś krzywo przeczytałem, ja kamerkę mam schowaną w obudowie lusterka i nie widzę co tam się odiwania Smile
[Obrazek: yyem9beu]
 
Odpowiedz
Na jednej ze stron na literę B z uzyciem kuponu kamera jest do dostania za ~450 zł, z ubezpieczoną od cła przesyłką ~470zł. Mówię o wersji dual z GPS. Czy tu oprócz przesyłki z Chin są jakieś inne haczyki, że ludzie wolą zamawiać z Amazona czy z innych stron za 600, albo w PL za 850 (czyli prawie 2x więcej). Oczywiście nie chce komuś niszczyć.. handlu, lub jeśli złamałem regulamin dajcie znać, bo sam jestem przedsiębiorcą i wiem jak to funkcjonuje.
 
Odpowiedz
Witam,
Proszę o podpowiedź - chcę kupić a129 singla. Już byłem zdecydowany aż przeczytałem o a119 pro?
Doradzi ktoś coś? Jeżdżę dużo w trasach, dnie teraz krótkie.
Dzięki z góry za odpowiedź
 
Odpowiedz
Mam się czegoś bać? Big Grin
472 zł razem z przesyłką i ubezpieczeniem od cła.


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
A czy ktoś z Was wie jak połączyć zasilanie Power bankiem z kablem HardWire? Ponoć jest to do zrobienia...
 
Odpowiedz
(12-12-2018, 20:31:43)DiA napisał(a): A czy ktoś z Was wie jak połączyć zasilanie Power bankiem z kablem HardWire? Ponoć jest to do zrobienia...

Nie dostałeś jeszcze obiecanej instrukcji?
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 8 gości