Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
(04-04-2019, 12:20:26)gustavpl napisał(a): Witam.
Na razie nie ocenię, bo dopiero przed chwilą odebrałem paczkę z zestawem, ale chciałem z tego miejsca podziękować i POLECIĆ zakupy u kol.evad u którego "zanabyłem" owe kamerki.  Do tej pory korzystałem z 
Ja trzykrotnie korzystałem z zakupów w wideorejestratory24 u Kolegi @evad i mogę polecić jako solidnego dostawcę. Kontakt na etapie składania zamówienia, opakowanie, czas realizacji zasługują na wysoką ocenę.

@JANISLAW @pizdys @trajano : Może Administracja rozważy wydzielenie wątku z opiniami? Niestety nie ze wszystkimi dostawcami mam tak dobre doświadczenia. I jak wynika z forum, nie tylko ja... jak
 
Odpowiedz
Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i załogi wr24.pl za miłe słowa. :-)

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Witam, mam teraz kartę Samsung 64GB Pro Plus (pierwsza od dołu z tego zdjęcia: http://www.janufsx.webd.pl/hosting/images/201807pxp.jpg ) Chciałbym kupić kartę 128GB i niestety nie widzę nigdzie polecanej pomarańczowej EVO więc pomyślałem o żółtej EVO i już prawie kupiłem, ale zauważyłem że na powyższym zdjęciu jest polecana żółta EVO o klasie U1 a teraz w sprzedaży są tylko U3. Czy ta U3 też będzie ok? Ktoś testował? A jeśli nie ta to jaka inna w cenie powiedzmy do 140-150zł za 128GB?
 
Odpowiedz
(15-04-2019, 23:29:27)Arek00 napisał(a): Witam, mam teraz kartę Samsung 64GB Pro Plus (pierwsza od dołu z tego zdjęcia: http://www.janufsx.webd.pl/hosting/images/201807pxp.jpg ) Chciałbym kupić kartę 128GB i niestety nie widzę nigdzie polecanej pomarańczowej EVO więc pomyślałem o żółtej EVO i już prawie kupiłem, ale zauważyłem że na powyższym zdjęciu jest polecana żółta EVO o klasie U1 a teraz w sprzedaży są tylko U3. Czy ta U3 też będzie ok? Ktoś testował? A jeśli nie ta to jaka inna w cenie powiedzmy do 140-150zł za 128GB?

Pomarańczowa UHS-I U3 (MB-MP128GA/EU) jest dostępna od 118zł. Jest na samej górze w tabeli polecanych kart w temacie Jaka Karta Pamięci do twojej kamery?
 
Odpowiedz
Czy w przypadku gdy tylna szyba jest przyciemniona to warto podbić EV? Podłączyłem kamerę pod powerbank (będzie nagrywać tylko na postoju) ogólnie jestem zadowolony tylko nie załączył się tryb parkingowy, nie wiem czy to prawda, ale wyczytałem, że trzeba podłączyć kabel zasilania do kamery a nie do GPS aby tryb parkingowy działał, możecie to potwierdzić? Dziękuję
 
Odpowiedz
tył na 0 a przód na 1 tylko już nie pamiętam czy z + czy z -
 
Odpowiedz
(21-04-2019, 23:06:50)mfcx napisał(a): Czy w przypadku gdy tylna szyba jest przyciemniona to warto podbić EV? Podłączyłem kamerę pod powerbank (będzie nagrywać tylko na postoju) ogólnie jestem zadowolony tylko nie załączył się tryb parkingowy, nie wiem czy to prawda, ale wyczytałem, że trzeba podłączyć kabel zasilania do kamery a nie do GPS aby tryb parkingowy działał, możecie to potwierdzić? Dziękuję

Mam przyciemnianą z tyłu i EV na 0, a obraz jest normalny, więc EV nie ruszałem.
Zasilanie do kamery w przypadku, gdy podłączasz przez hardwire Viofo (3 żyły), a sterowanie trybem parkingowym odbywa się poprzez zapłon samochodu. W innym przypadku może być do GPS.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Ktoś ma jakieś info na temat nowej wersji A129? Wyjdzie w tym roku?
 
Odpowiedz
tak, ma byc Viofo A129 PRO (2CH), na Novateku NT96685 z kodowaniem H.265
nie moge zdradzic wiecej szczegolow, bo mi zabroniono.

O mozliwosciach tego CPU bylo wspomniane tutaj:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid266212

pozniej zdradze wiecej szczegolow.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Pizdys rzadko teraz bywasz ale jak już walniesz newsa to czapki z głów. Brzmi świetnie. Będzie pewnie 4K tylko ciekawe czy na obu kanałach

Wysłano ze smartfona
 
Odpowiedz
Raczej 4K+1080

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 9 gości