Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
(13-09-2018, 18:58:44)szakalaka napisał(a): Połączyłem kamerę z tabletem po wifi 5Ghz  i tu zonk chciałem instalnąć apkę a tu "Twoje urządzenie jest nie zgodne z tą wersją" i nie można zainstalować ? czy można to jakoś obejść ?

Apkę Viofo w najnowszej wersji 2.5 z pl mam do zassania na dysku TU
Przy połączeniu po WiFi pamiętaj o wyłączeniu LTE, bo inaczej się nie połączysz.

(13-09-2018, 18:58:44)szakalaka napisał(a): Czyli co radzicie dopóki nie będzie LB tryb parkingowy też wyłączyć i nagrywać w normalnym trybie?

Masz dużą kartę, włącz pełne nagrywanie bez trybu parkingowego.
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene

Odpowiedz
Jeżeli chodzi o ustawienia, to już nie pamiętam jak miałem wcześniej i jak się kamera zachowywała, bo teraz mam podłączone przez testowy kabel hardwire (3 żyły) i wgraną wersję firmware v.1.1, która obsługuje tryb parkingowy LB 5Mb/s (tylko dla przedniej kamery). Pamiętam, że jak miałem ustawione 5fps, to nagrywała mi bez przerwy (jazda, parking), ale w takim samym bitrate, jakimś pośrednim pomiędzy normalnym w czasie jazdy, a planowanym LB 5Mbs.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]

Odpowiedz
Biednemu zawsze wiatr w twarz. Zassanej apki też nie mogę zainstalować wyskakuje "Błąd analizowania. Podczas analizowania pakietu wystąpił błąd" mimo że zrobiłem co na necie radzą to tyłek. Udałomi się zainstalować ( lecz niestety otwierać też muszę przez to coś ) przez apkę APKPure nie wiem co to za coś czy mi nie nakupa na tablecie.
Nie rozumię dlaczego jakieś obostrzenia że nie można apki instalnąć na tablet jak Pan Bóg nakazał ze sklepu play,
może Viofo coś poradzi na niemoc instalacji- poprawią apkę czy coś w tym stylu.
Dzięki za radę z wywaleniem trybu parkingowego.

Odpowiedz
(13-09-2018, 22:15:21)szakalaka napisał(a): Biednemu zawsze wiatr w twarz.  Zassanej apki też nie mogę zainstalować wyskakuje "Błąd analizowania.   Podczas analizowania pakietu wystąpił błąd" mimo że zrobiłem co na necie radzą to tyłek. Udałomi się zainstalować ( lecz niestety otwierać też muszę przez to coś ) przez apkę APKPure nie wiem co to za coś czy mi nie nakupa na tablecie.
Nie rozumię dlaczego jakieś obostrzenia że nie można apki instalnąć na tablet jak Pan Bóg nakazał ze sklepu play,
może Viofo coś poradzi na niemoc instalacji- poprawią apkę czy coś w tym stylu.
Dzięki za radę z wywaleniem trybu parkingowego.

A jaką masz wersje androida na tablecie?

Odpowiedz
Z innego forum. Dotyczy tego błędu, ale innej apki.
"Okazało się, że winien był Eset.
Po jego odinstalowaniu i restarcie nie ma już tego problemu."
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]

Odpowiedz
(12-09-2018, 11:51:38)High napisał(a):
(12-09-2018, 09:31:48)luk99 napisał(a): hej, takie jeszcze pytanie. Zeby wejsc do menu to wiem, ze trzeba powylaczac wszystko co mozliwe, ale czy sa potrzebne jakies specjanie ruchy, zeby polaczyc sie po wifi? Probuje, probuje i nie znajduje mi kamery. Jestem podlaczony to jej sieci wi-fi, dioda sie swieci wiec co moze byc nie tak? O dziwo raz mi sie udalo.

Wyłącz wszelką transmisje danych sieci komórkowej LTE(4G), H+,3G itd

dzieki, pomoglo

Odpowiedz
Android 5.0.1 tablet stary Lenovo 2Pro
Eseta ani innego antywira czy firewala nie mam.

Odpowiedz
A odinstalowales stara APP przed instalacja nowej?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
(13-09-2018, 23:27:43)szakalaka napisał(a): Android 5.0.1 tablet stary Lenovo 2Pro
Eseta ani innego antywira czy firewala nie mam.

Niestety aplikacja Viofo ver. 2.5 ma minimalne wymagania Android 5.1. Dlatego masz problemy.
Sprawdź czy nie masz aktualizacji systemu od producenta.

Odpowiedz
Nie miałem wcześniej żadne apki viofo.
Do tak starego sprzętu aktualizacji już nie robią  Sad

Odpowiedz
(14-09-2018, 01:46:18)szakalaka napisał(a): Nie miałem wcześniej żadne apki viofo.
Do tak starego sprzętu aktualizacji już nie robią Sad

Podaj mi dokładnie model, może znajdę Ci aktualizacje.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 7 gości