Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
@rha, oczywiscie zgadza sie, pod slowem "prąd" mialem na mysli Volty (napiecie) Smile
nie ukrywam ze Anglia mnie otumania Big Grin
a wicie ze w rowerach hamulec kola tylnego jest z lewej ? autentycznie... Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Dzięki chłopaki Smile Pokręciłem filtrem w prawo i lewo i widać, że to co filtr jest w stanie zrobić to maksimum przy tym kącie ułożenia szyby i kokpitu. No ale najważniejsze, że chociaż te 50-70% odbić jest zniwelowanych.

Teraz jedynie zostało wgrać zmodowane firmware z bitrate 20Mbit, bo te oryginalne 15 daje pikselozę w bardziej skomplikowanych sceneriach.
 
Odpowiedz
Firmware v1.3

https://dashcamtalk.com/forum/threads/fi...1-3.35669/
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Ktos cos wie jakie zmuany zostaly wprowadzone ?
 
Odpowiedz
Z tego co tam napisali, to chyba tylko obsługę bluetooth.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
To fw 1.3 jest pod bluetooth, dostalem info ze jak bede sprawdzac przycisk to mam wgrac fw 1.3

A wiec to jeszcze nie jest "Rewolucyjny FW z Low-Bitem" na ktory wszyscy czekaja, pewnie dyktator szykuje odpowiedni moment Wink

Jeszcze nie wgrywalem tego 1.3 w weekend zajme sie tym Viofo i kablami...
Ciekawe jak tam z Viofo plany na nowego NT9668X...
Moga zrobic duala o mocy takiej jak A119 tylko w Dualu, czyli 2x 2K Smile

Jak Viofo "przespi" tego nowego NTK (bo zajmowali sie rozwijaniem A129) to dopiero bedzie cyrk Big Grin upadek dyktatora Wink WOW
Niech tylko zrobia Low-Bita (5min roboty) i juz jak dla mnie nic wiecej w A129 nie trzeba poprawiac...

Co do konkurencji:
Z rozmowy z Thinkware wynika ze juz prawie ma duala 2x 2K (1-2mce i kamera ma byc gotowa), a co ciekawe Thinkware doskonale ma swiadomosc o sukcesie jaki obecnie przypada na Viofo, wiec albo zrobia godnego przeciwnika i najlepiej skoncza tego "Clouda" albo zalicza wpadke i to bedzie praktycznie koniec Thinkware. Bo Nikt nie wyda 2000zl na Thinkware bez Clouda przy Viofo.

Na obecna chwile to albo kamera z Cloudem albo Viofo bez Clouda (za 1/3ceny), reszta praktycznie odpada, bo jakosciowo Viofo jest TOP a cena jest po prostu "smieszna" (nikt nie ma duala na Sony Imx291 w tej cenie co A129). Konkurencja MUSI cos w koncu dobrego zrobic albo OUT.

Strach pomyslec co by bylo gdyby viofo mialo Clouda... 
Gdyby poszla "plotka" w interety ze Viofo wprowadza Clouda to "akcje" konkurencji spadaja do zera... - LOL
Autentycznie, nie ma co sciemniac...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Piersze testy hardwire + low bitrate za nami

Szkoda ze to nie @pizdys byl pierwszy Sad

https://youtu.be/fYg0JKnfhvQ
 
Odpowiedz
Z tym przyciskiem BT dziwne, bo jak testowaliśmy u nas, to parował się i działał bez problemu nawet na firmware v1.0...

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
(16-08-2018, 23:23:13)pizdys napisał(a): Jak Viofo "przespi" tego nowego NTK (bo zajmowali sie rozwijaniem A129) to dopiero bedzie cyrk upadek dyktatora  WOW

Już nie przegapią Big Grin, przesłałem im Twoją propozycję - napisałem że teraz z nowym Novatekiem NT9668X mają gotowy przepis na 2x 2K, starvis, H.265 oraz Cloud

No i jak to u Viofo , na odpowiedź nie trzeba było długo czekać:

"thanks a lot for your support on VIOFO and kind suggestion. We will forward it to our engineer"
 
Odpowiedz
@evad, zgodnie z postem viofo w w/w temacie na dashcamtalk, wygląda na to, że pozbyli się z menu pozycji bluetooth i w wersji 1.3 bluetooth jest po prostu domyślnie włączony (i, jak się domyślam, bez możliwości wyłączenia...)

@luk4as, widać na filmie, że udało się upchnąć kątową wtyczkę od hardwire kit w centralce - teraz chyba będziesz mógł spać spokojnie Wink

A przy okazji tego filmu... Zastanawia mnie wskazanie 5 kl/s w trybie parkingowym...

//edyta:
Już mnie nie zastanawia - prawdopodobnie ustawiony został tryb timelapse. Czy mam rację?
 
Odpowiedz
Tak masz racje 5 oznacza LB

Tak tez myslalem ze z tym kablem katowym bedzie. Nie jest zle. Nawet moze kupie. Na razie czekam az przyjdzie expander do mojego b-124
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 11 gości