Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
(17-08-2018, 00:15:30)brachol napisał(a): Już mnie nie zastanawia - prawdopodobnie ustawiony został tryb timelapse. Czy mam rację?

Mial wybrany time lapse a nie LB,
U mnie tez tak dziala.
Chyba ze wybiore low-bit z menu parkingowego.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Filtr slabo wyglada

 
Odpowiedz
Filtr chowasz w podsufitce, tam wbrew pozorom jest mnóstwo miejsca.
Słabo wygląda tylko gdy się kable zawiesza luzem, zamiast poprowadzić je ukryte dookoła.
 
Odpowiedz
REKLAMA

Parę nowych szpejów dedykowanych do Viofo A129 dołączyło dziś do oferty WR24.PL.

Kamera tylna dla Viofo A129 w wersji jednokanałowej
https://www.wideorejestratory24.pl/kamer...viofo-a129 (dostępność wkrótce, ostateczna cena jeszcze do potwierdzenia)

Moduł GPS / uchwyt aktywny do Viofo A129 
https://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/...-A129/1015 (dostępność bardzo ograniczona aktualny zapas wyprzedany, większa dostawa wkrótce)

Kabel sygnałowy do łączenia kamery przedniej i tylnej (6 metrów)
https://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/...-A129/1017 (dostępność wkrótce)

Przejściówki do skrzynki bezpieczników
(niekoniecznie do A129, ale z pewnością się przyda do podłączenia adaptera zasilania)
https://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/...-szt./1014 --> zestaw 4 szt. dostępne na bieżąco
https://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/...znikow/901 --> 1 szt., dostępne na bieżąco

Wszystkie kamery i akcesoria Viofo A129 na WR24.PL:
https://www.wideorejestratory24.pl/pl/se...5?url=a129

Polecam także promocję rabatową na akcesoria VIOFO. Przy zakupie za min. 250 zł z kuponem rabatowym VIOFOACC otrzymacie 20% rabatu na oryginalne akcesoria VIOFO. Zapraszam.

KONIEC REKLAMY
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Cześć :-)
Chciałbym kupić w/w kamerkę. Mam 3 pytania.
1. Czy znacie kogoś z Bydgoszczy lub okolic kto umiałaby odpłatnie założyć cały zestaw ( Renault Megane hatchback 2018 r) ?
2. Jaką kartę polecacie do tego modelu ? ( Obecnie mam GOODRAM 32GB microSDHC zapis 90MB/s odczyt 95MB/s, MLC w Mio C320).
3. Jaki adapter zasilania polecacie ? Czy w ogóle warto ?

Z góry dzięki !
 
Odpowiedz
Ad. 2. Karta samsung evo nie evo plus tylko same evo u1 lub u2

Ad. 3. Poczekaj na hardwire viofo do a129 to bedzie dobry produkt. Mozesz kupic neo6 lub neo9 plus np expander pod warunkiem ze nie szkoda Ci kasy. Ja uwazam ze przy nowym samochodzie to zaden wydatek
 
Odpowiedz
(18-08-2018, 11:36:36)Nett68 napisał(a): Cześć :-)
Chciałbym kupić w/w kamerkę. Mam 3 pytania.
1. Czy znacie kogoś z Bydgoszczy lub okolic kto umiałaby odpłatnie założyć cały zestaw ( Renault Megane hatchback 2018 r) ?
2. Jaką kartę polecacie do tego modelu ? ( Obecnie mam GOODRAM 32GB microSDHC zapis 90MB/s odczyt 95MB/s, MLC w Mio C320).
3. Jaki adapter zasilania polecacie ? Czy w ogóle warto ?

Z góry dzięki !

ad 1. każdy elektryk samochodowy z łatwością Ci założy.
ad 2. jak napisał @luk4as
ad 3. jeśli kupisz z kablem to nie musisz kupować Cellinka, jestem przekonany że nowe akku do systemu start&stop całkowicie sobie poradzą z trybem parkingowym. Pod warunkiem że kabel hw z Viofo dobrze ma zrobione zabezpieczenia przed rozładowaniem,

Wooow,

To się nazywa mod dla A119S ale i dla innych modeli.




Można sobie ściągnąć mody do prawie wszystkich Viofo w opisie filmu. Polecam ten kanał na YT
@pizdys może jakiś test tego moda?
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
Co ten mod robi ? Bo ja po ang. tylko halo umiem ?

Dziekuje
 
Odpowiedz
(18-08-2018, 11:36:36)Nett68 napisał(a): Cześć :-)
Chciałbym kupić w/w kamerkę. Mam 3 pytania.
1. Czy znacie kogoś z Bydgoszczy lub okolic kto umiałaby odpłatnie założyć cały zestaw ( Renault Megane hatchback 2018 r) ?
2. Jaką kartę polecacie do tego modelu ? ( Obecnie mam GOODRAM 32GB microSDHC zapis 90MB/s odczyt 95MB/s, MLC w Mio C320).
3. Jaki adapter zasilania polecacie ? Czy w ogóle warto ?

Z góry dzięki !
Ad 2. Absolutnie NIE stosować kart GOODRAM z Viofo! Nawet tych "dedykowanych". Samsung Evo, ew. Toshiba Exceria lub SanDisk High Endurance, ale generalnie najpewniejsze są karty Samsung.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
@High jesli zalezy mi na ciaglym nagrywaniu w trybie parkingowym to co mi z samego hardwire ? Na spadku napiecia odlaczy kamere i tyle. A cellink bedzie zabezpieczal przed wylaczeniem

Chyba ze sie myle ?

Ja mam cellink neo6 ala B-124 i to bylo za malo. Kupilem neo expander i teraz powinno byc ok. Jak wyjdzie kabel to kupie kabel dla samego trybu LB nie dla zabezpieczenia aku.

Powiedzmy masz sam kabel. Zostawiasz auto na parkingu. Kabel po 20h odcina Ci zasilaniei co Ci z kabla i zabezpieczonego aku skoro nie masz nagran.
 
Odpowiedz
(18-08-2018, 13:42:25)luk4as napisał(a): @High jesli zalezy mi na ciaglym nagrywaniu w trybie parkingowym to co mi z samego hardwire ? Na spadku napiecia odlaczy kamere i tyle. A cellink bedzie zabezpieczal przed wylaczeniem

Chyba ze sie myle ?

Ja mam cellink neo6 ala B-124 i to bylo za malo. Kupilem neo expander i teraz powinno byc ok. Jak wyjdzie kabel to kupie kabel dla samego trybu LB nie dla zabezpieczenia aku.

Powiedzmy masz sam kabel. Zostawiasz auto na parkingu. Kabel po 20h odcina Ci zasilaniei co Ci z kabla i zabezpieczonego aku skoro nie masz nagran.

No bez przesady, akku w aucie musi być nieźle zajechany by kabel HW odłączył zasilanie. No chyba że zostawiasz auto w 30 stopniowym mrozie na kilka dni. No to nawet Cellink tego nie pociągnie Tongue
Jesli jeździsz regularnie i auto zostawiasz na max 3 dni to kabel powinien działać dobrze z akku w aucie.
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 5 gości