Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
Ale to chyba dobrze bo bedzie wymowka zeby sie wymiksowac z prac domiwych Smile bo co JA nie bede mial oficjalnego LB przed pierwsza gwiazdka Wink
 
Odpowiedz
Witam,
zakupiłem A129G Duo po "analizie" internetu, ale dopiero teraz przeczytałem całe 117 stron tego wątku.
Idąc tropem kolegi @pizdys odnośnie "home made" kabelka hardwire kit pod LB nasunęło mi się na myśl rozwiązanie, aby podawanie 5V na ten dodatkowy pin w miniUSB uzależnić przez przekaźnik, który wzbudzany byłby przez włączenie zapłonu. Wiem, że ma powstać ori kabelek za chiński dzień/miesiąc/rok  (niepotrzebne skreślić), ale czytając ten wątek to widzę, że to trwa i trwa.
Zależy mi bardzo właśnie na trybie parkingowym - mój dziadek mondeusz "oberwał" kilka razy właśnie na parkingu pod blokiem. Zakupiłem właśnie mondeusza juniora i chciałbym trochę go "zabezpieczyć".

Z okazji pierwszego postu na forum pozdrawiam wszystkich
Tomek
A129G DUO GPS + EVO 256GB + Powerbank 10Ah DIY
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013
 
Odpowiedz
Yyy widze ze ....117 stron lektury to jednak dla Ciebie za duze wyzwanie Smile

A tak na powanie. Kabelek hardwire mozesz juz kupic bo jest w oficjalnej sprzedazy. Mozesz kupic bezposrednio na Viofo.com albo po niedzieli juz powinien byc dostepny w wr24.

A poki nie masz kabelka po co kombinowac z przekaznikami jak LB dziala po GPS i G sensor ?
 
Odpowiedz
(18-11-2018, 01:39:01)luk4as napisał(a): Yyy widze ze ....117 stron lektury to jednak dla Ciebie za duze wyzwanie Smile

A tak na powanie. Kabelek hardwire mozesz juz kupic bo jest w oficjalnej sprzedazy. Mozesz kupic bezposrednio na Viofo.com albo po niedzieli juz powinien byc dostepny w wr24.

A poki nie masz kabelka po co kombinowac z przekaznikami jak LB dziala po GPS i G sensor ?

Dlaczego sądzisz, że za duże wyzwanie? Po prostu nie trafiłem wcześniej tutaj, ale "nadrobiłem braki" Smile
Odnośnie kabelka to nie znalazłem go nigdzie (może za słabo szukałem). Na wr24 przy kabelku jest "spodziewana dostawa", co spowodowało próbę obejścia systemu. Jeżeli faktycznie po niedzieli będzie w wr24 to nie ma tematu i trzeba kupować i montować zestawik w aucie.
pozdrawiam
A129G DUO GPS + EVO 256GB + Powerbank 10Ah DIY
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013
 
Odpowiedz
Pierwsza dostawa kabli hardwire w WR24 będzie relatywnie niewielka, raptem parędziesiąt sztuk, więc niecierpliwym sugeruję szybko zamawiać. Przed świętami powinna być kolejna większa dostawa.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
(18-11-2018, 01:51:08)deltoro napisał(a): Dlaczego sądzisz, że za duże wyzwanie? Po prostu nie trafiłem wcześniej tutaj, ale "nadrobiłem braki" Smile

Kolego @deltoro, wybacz @luk4as bo zbłądził w swojej boskiej wiedzy o rejestratorach Tongue
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
Panowie, mam wersję Duo. Możecie podpowiedzieć najbardziej optymalne ustawienia, żeby w nagraniach nocnych było widać tablice mijanych samochodów? Przyjrzałem się ostatnio nagraniom i podczas jazdy po mieście mam problem z odczytaniem tablic aut mnie wymijających, nie mówiąc już o autach jadących z naprzeciwka. W ustawieniach nic nie zmieniałem od nowości, więc pewnie czegoś nie ustawiłem.
 
Odpowiedz
(18-11-2018, 19:55:03)noc123 napisał(a): (...) żeby w nagraniach nocnych było widać tablice mijanych samochodów? Przyjrzałem się ostatnio nagraniom i podczas jazdy po mieście mam problem z odczytaniem tablic aut mnie wymijających, nie mówiąc już o autach jadących z naprzeciwka.(...)

Masz super-extra wymagania ...
Widziałeś takie filmiki - bo ja jeszcze niee ?
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
Nadeszła wiekopomna chwila. Adapter Viofo Hardwire Kit jest dostępny do zamówienia!

Zapraszam na stronę WR24.PL:
https://www.wideorejestratory24.pl/adapt...rdwire-kit

Cena inicjalna 79 zł, a dla forumowiczów rabat 20% z kuponem VIOFOHARDWIRE - efektywna cena 63,20 zł + wysyłka. Kupon ważny do 30.11.2018.

Wysyłka adapterów najwcześniej od jutra (wtorek 20.11). Tak jak wspomniałem wcześniej, pierwsza partia dość ograniczona, tak więc zachęcam do składania zamówień.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Zakupione.
Jedyny zonk to, że nie skorzystałem z promocji  Sad - zareagowałem jak pies Pawłowa na maila z powiadomieniem  o dostępności Wink
A129G DUO GPS + EVO 256GB + Powerbank 10Ah DIY
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013
 
Odpowiedz
@evad możesz wrzucić realne zdjęcia oficjalnej wersji ? Jak wygląda ten filtr czy nie wejdzie pod podsufitkę ?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości