Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie Giżycko
#1
Cześć,
czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć jakiś tani warsztat lub stację diagnostyczną, która będzie w stanie przeprowadzić przegląd przedzakupowy auta ? Mam na oku Nissana Primere w Giżycku i w necie nie potrafię znaleźć sensownego warsztatu - a te do których się odezwałem jakoś dziwnie odpowiadają.
 
Odpowiedz
#2
(24-10-2018, 22:31:52)sabiasd napisał(a): Sorry ale pierwszy lepszy zakład w twojej okolicy zrobi to za 100 zł, nie ma co szukać jakiegoś specjalnego
No to poleciałeś po bandzie w swoim pierwszym poście na naszym forum.
Zadający pytanie mieszka w znacznej odległości od Giżycka, proszę czytać ze zrozumieniem, dlaczego zadał takie pytanie.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
#3
A może nie warsztat tylko firma, która specjalizuje się w sprawdzaniu aut przed zakupem. Korzyść taka, że nie musisz jechać od razu i tracić czas i kasę na dojazd. Nie wiem ile biorą za taką usługę. Nie będę podawał linków, żeby nie być posądzony, ale jak wpiszesz "sprawdzanie aut", to pojawiają się takie oferty. Może warto to przemyśleć.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
#4
auto z Giżycka sobie odpuściłem, ale stacje diagnostyczne do których dzwoniłem miały totalnie wyjebane. Na przegląd przedzakupowy proponowały sprawdzenie hamulców i zawieszenia. Na pytanie czy są w stanie ocenić stan silnika - nie są. A hamulce i zawieszenie to cześci eksploatacyjne, więc w zasadzie mnie to średnio interesuje. Taki przegląd to ja sobie sam zrobie wczołgując się na parkingu pod auto (albo wjeźdzając na kanał lepiej) ;/ nie wiem, może ja za dużo wymagam Big Grin w Gdańsku mam warsztat, który ładnie ogarnia Smile biorą troche za dużo, ale ogarniają.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości